Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

(10)
2013-04-11 08:20 | black jack
rewelacja, sensacja !!! - 3 OSOBY PRZEŻYŁY - poseł Hofman pytany przez Rymanowskiego o fantazje Macierewicza potwierdza (z figlarną minką ) i przyznaje też, że NIE MA JESZCZE ;) DOWODÓW, ...ale skoro przewodniczący Sejmowego Zespołu Parlamentarnego blach, blach... to musi byc prawda - OTO PRAWDZIWA SIŁA AUTORYTETU ;)
PiS za cenę smieszności tworzy legendę zmarłego prezydenta z pełną świadomością, że zawsze istnieje spory procent ludzi którzy wierzą w jetti, ufoludki itp. Ileż lepiej od skromnej wzmianki o przeciętnej(?) prezydenturze wygląda zapis o męczeństwie, zamachu itp. To przepustka do Historii. Nie wiem czy słusznie ale mnie nasuwa się jakaś daleka analogia z Herostratesem.
 • 2013-04-11 10:50 | zet

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  Nie da się utrzymać legendy o wielkości zmarłego tragicznie prezydenta Kaczyńskiego. Brak dowodów jego bohaterskich czynów, będzie w przyszłości rodził u wielu pytania, na które zabraknie odpowiedzi. Może też dojść do tego,że zostanie z Wawelu przeniesiony na zwykły cmentarz. Następne pokolenia będą bardziej krytyczne od współcześnie żyjących.
 • 2013-04-11 11:41 | Sławomir Osiński

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  To jest niemożliwe i nie do zaakceptowania,żeby Prezydent RP. pochowany na Wawelu, zginął w "banalnym" wypadku samolotu.Mit i kult,oraz pomnik przed pałacem na Krakowskim Przedmieściu,to główna droga do przejęcia władzy i ukarania "zamachowców".Ciemnogrodzianie atakują.
 • 2013-04-11 21:47 | jer-11

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  Jeden krotki cytat z (dzisiejszego) Internetu:

  "Jeżeli trzy osoby przeżyły, a tak twierdzi Główny Śledczy RP ds. zamachu, to co się z nimi stało pytam się? Dobili ich czy co? To są Tworki" - napisał na Twitterze Rafał Rogalski. Były pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego kpi w swoim wpisie z ostatnich doniesień Antoniego Macierewicza."
 • 2013-04-12 15:36 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  Ekswrocławianin z Toronto żywo uczestniczący w interpretowaniu materiałów stanowiących podstawę dla okopanych hipotez w tej sprawie taka przesłał opinie:
  " W kazdym smiertelnym wypadku , drogowym czy budowlanym, przybyly lekarz przyklada do ciala cos w rodzaju plusu i minusu i puszcza przez cialo prad elektryczny, by wykorzystac ostatnia szanse i pobudzic serce....Wtedy sa konwulsje , ale sa to konwulsje zmarlego....Tak tez zdarzylo sie w Smolensku , gdzie trzem ofiarom , gdzie ciala byly nierozerwane , zaaplikowano voltage....To jest , posrednio , w dokumentach rosyjskich zapisane , kazdy lekarz wylapie, o co chodzi... Nie sa to dla lekarzy zadne arkana i dziwie sie , ze nasi doktorzy ( m.in. pani Kopacz, pan Arlukowicz a takze dyplomowana pielegniarka pani Szcypinska ) nabrali wody w usta.... A kazdy z jajoglowych drze morde , ze na badania przyczyn Katastrofy Smolenskiej sa potrzebne olbrzymie fundusze....Jak zwykle my, niezalezni inzynierowie , musimy prostowac i wyjasniac , bo powolany do natychmiastowego wyjasniania klamstw smolenskich ( czytaj do pobierania kasy rzadowej ) pan Lasek i jego komisja , po prostu śpią.... Jak zwykle śpią...."

  Pod każdym względem ten san drogo kosztuje Polaków tak w wymiarze społecznym jak i politycznym dając aprobatę do ZMOWY MILCZENIA w skali globalnej.
 • 2013-04-13 11:58 | Artur

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY!

  Tylko trzy? Może za tydzień Macierewicz poprawi na trzydzieści?
 • 2013-04-13 12:01 | Artur

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY!

  Jasne, że przeżyły. Tylko nie trzy, a trzydzieści. Tułaczą się gdzieś po Tajdze i szukają drogi do domu.
 • 2013-04-13 19:19 | Polalkholic

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  To jest odpowiedni moment aby podważyć sens istnienia urzędu prezydenta,który to w naszym kraju nie ma lekkiego życia,przynosząc tylko kłopoty sobie i poddanym.
  Porównując ich żywoty,np.z sąsiadami,nasuwa się nieodparte wrażenie że wisi nad tym urzędem jakieś fatum.
  Zamachy,wygnania,junta wojskowa,pomroczności jasne i dzikie,dyskoteki w remizach zakrapiane alkoholem,znowu zamach i ostatni twór czyli katolicko-szlachecki feudalizm.
  Biorąc te fakty pod uwagę,propozycja dwuimiennego rycerza bez nazwiska wydaje się sensowna,Jezus jako Król Polski nie był by tani ale za to bezpieczny.
 • 2013-04-15 19:32 | Jer11

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  Co miesiac nowa sensacja! Co jeszcze wyprodukuja w swoich (rozgrzanych do stanu goraczki) glowach panowie Antoni M. i Jaroslaw K.???
 • 2013-04-21 23:35 | Tanaka

  Re:3 OSOBY PRZEŻYŁY tylko - oczywista oczywistość -zostały porwane przez marsjan ;)

  Przypominam rzeczy podstawowe: wszyscy obecni na pokladzie samolotu upadli doslownie i dokladnie na glowe. Z predkoscia pozioma 280 km/h i pionowa przekraczajaca 10 m/s. Miekkie poszycie grzbietu kadluba zostalo blyskawicznie przez gigantyczna energie uderzenia zmiazdzone. Miazdzone byly glowy, kregoslupy, a nastepnie serca, pluca i pozostale organy. Ciala zostaly od gory przywalone bardzo ciezkim ukladem dolnej czesci kadluba wraz z podwoziami.
  Kabina pilotow perwsza uderzyl aw ziemie, a energia ruchu calej maszyny zmiazdzyla ja i wprasowala pod spod.
  Opowiadanie o osobach ktore przezyly to nie tylko bzdury, ale horrendalnie zla wola i szyderstwo z rodzin ofiar.