Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(5)
Jakie były najpopularniejsze słowa minionych siedmiu dni? Gaz, gazociąg, memorandum, panika, EuRoPol Gaz i tym podobne. Mocnym akcentem, godnym gwiazd popkultury, wicepremier i minister Janusz Piechociński zmierza w stronę kultowej popularności swego poprzednika Waldemara Pawlaka. Tamtemu też często gaz mylił się z hamulcem.
 • 2013-04-16 20:12 | plank

  nowa konkurencja

  Dobry pomysł z tą konkurencją "niepełnosprawność urzędnicza".
  Za jeden złoty medal na olimpiadzie -przymusowa dożywotnia renta w wysokości
  wg jakiejś nowej ustawy np. 50,00zł.
 • 2013-04-17 07:57 | aaaa

  Re:Mea pulpa

  szkoda tylko, że informacje podane w artykule są nieprawdziwe. Pani Partyka nie dostała stypendium, ponieważ startowała z klubu z innego miasta i z tamtego miasta, za sukcesu odniesione podczas reprezentacji tamtego klubu,oczywiście otrzymała.
 • 2013-04-18 17:07 | andrzej

  Re:Mea pulpa

  ale jak pomyśli to powie
 • 2013-04-21 14:18 | żyga

  Re:Mea pulpa

  I jak nie kochać J.Machulskiego.A gdzie są obszczymury,dzielnie walczące z Jaruzelskim w stanie wojennym./?Byli gołodubcami .Dziś to krezusy ,i dlatego siedza cicho.A wrzeszcześć bedzie za póżno ,gdy neonazi zaczną palić ksiązki.
 • 2013-04-22 15:25 | koko

  Re:Mea pulpa

  AAA zanim coś napiszesz - uważnie przeczytaj. Pani Partyka nie dostała stypendium ponieważ paraolimpiada nie została wpisana w UM Gdańska na listę prestiżowych imprez sportowych. takie jest oficjalne stanowisko UM w Gdańsku i tak została uzasadniona oficjalna odmowa.