Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Park Jurajski", reż. Steven Spielberg

(3)
Film nic nie stracił na swojej atrakcyjności, przeciwnie – nowa jakość efektów cyfrowych i głębia wizualna dodały zachowaniom prehistorycznych bestii wiarygodności.
 • 2013-04-25 21:34 | zebedo

  Dinozaury w trzech wymiarach

  Ocena cztery na pięć dla holyłóckiej godzilli ?
  !!! TO CHORE !!!
 • 2013-04-27 19:29 | michrich

  Re:Recenzja filmu:

  kolejnego dowodu megalomanii króla Hollywoodu albo chytrej akcji marketingowej, mającej na celu wyciśnięcie dodatkowych milionów ze zgranego do szczętu tytułu. Co nie powinno jednak przesłaniać faktu, że trójwymiarowa wersja przygód grupki naukowców oraz dzieci w parku przyrodniczym, gdzie sklonowano dinozaury, pod względem technicznym jest doskonała.
  ***
  Chytra akcja? Wyciskanie milionow?
  W koncu dziala w wolnym rynku prawo podazy i popytu. Nikt nie zmusza odbiorcy do kupowania nagran wersji filmu. Autora zwrotow o wyciskaniu miliionow kieruje po prostu zawisc.
  Nikt na sile pod grozba nie wyciska z nikogo milionow.
 • 2013-04-28 01:33 | ppp

  Re:Recenzja filmu:

  Pomijajac niewatpliwe osiagniecia w zastosowaniu komputerowych efektow specjalnych nie da sie ukryc iz jest to bajka o tzw. d...maryni. Podniecenie jakie wywoluje u osob powyzej lat 14-tu (tu przepraszam sensownych 14-to latkow)jest trudne do zrozumienia. Kolejne forma bzdurnej rozrywki dla mas w formie nieco lepszej (ale byanjmniej nie w tresci) niz Oprah Show, Dr. Phill Show, czy z blizszego podworka "Rozmow w Toku". Film zadnej sensownej refleksji oczywiscie wzbudzic nie moze (bo i nie o to mu chodzi), budzi jedynie reflekse fakt iz odbierany jest jako "dzielo" i wydazenie kulturalne