Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Matki I kwartału przekonały Tuska

(9)
Premier, na tle kwitnących krzewów, u progu tasiemcowo długiego weekendu ogłosił pakiet decyzji, które mają uczynić znośniejszym życie polskich rodziców i dzieci.
 • 2013-04-26 16:53 | Byniek

  Rządzący?

  Raczej bojący się o słupki poparcia. Taka władza jest dwakroć do niczego. Raz, kiedy stanowi idiotyczne przepisy, powtórnie, gdy je bardzo szybko zmienia.
 • 2013-04-26 22:32 | Peruwiańska Czaeczka

  Mamy kolejny piarowski popis Donalda Tuska

  Szkoda tylko, że media i społeczeństwo w dalszym ciągu dają się nabierać na takie spektakle. Spektakl ten przygotowywany był z premedytacją od kilku miesięcy, bo skąd minister Rostowski tak nagle znalazł 100 mln złotych.
 • 2013-04-27 11:18 | sprint

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  Dla tych, ktorzy nazywaja ostatnie zmiany , jakie podjal premier ze sa tylko dla PR-u i slupkow poparcia podam, czym jak nie PR em sa obietnice i kuszenie wyborcow przez prezesa PiS, ktory rozdaje i obiecuje wszem wobec wszystko, byle tylko zdobyc wladze. Tylko on moze tak czynic i mowic, bo jego to nic nie kosztuje, najwyzej zyska na slupkach PR-u, na czym wiecej mu zalezy, niz Tuskowi.
  Druga sprawa to jest to, ze skoro rzad daje sie zlamac przez ,,matki I kwartalu" , to co zrobia matki IV kw. 2012? Czy im nie nalezy sie tez cos od rzadu? Tak mozna by w kolko, dla kazdego cos milego. To samo z 6-latkami w szkolach. To ze matki pragna jak najdluzej chronic swe dzieci przed wejsciem w zycie dorosle jest w Polsce niczym nowym, bo tutaj matki opiekuja sie nawet doroslymi i starymi dziecmi, same bedac u kresu zycia. Takie sa matki-Polki. A przeciwko poslaniu do szkoly 6-latka kazdy argument jest dobry, choc nie zawsze racjonalny, jak ten o ratowaniu dziecinstwa dzieciom.
 • 2013-04-27 14:26 | Andrzej

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  Tusk otrzeźwiał? Dobra wiadomość po tak długiej zimie.
 • 2013-04-27 22:17 | andrzej52

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  Tylko że ten "sukces" mamuś trzeciokwartalniczek może być zacheta do różnych Dudów zeby jeszcze bardziej zradykalizować żądania.
 • 2013-04-28 09:37 | rob60

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  No patrzaj pan jakie te różne Dudy to chamy.
  Żądają płacy (nie jałmużny) za wykonywaną pracę. Żądają traktowania pracownika przez przedsiębiorców-cwaniaczków jak pracownika, a nie jak niewolnika. W głowach się tym różnym Dudom przewraca :)
  Pan w latach osiemdziesiątych to aby nie pisywał w "Trybunie ludu"?
 • 2013-04-28 10:54 | wladimirz

  Tusk zaoszczędził na 6-latkach w szkole i dał "matkom I kwartału" - proste???;-)

 • 2013-04-28 13:00 | andrzej52

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  Dobrobyt jets z pracy a nie z pyskowania i palenia opon. Tak na marginesie, gdzie był imć Duda, jak FIAT oglosił zwolnienie 1500 osób. Dlaczego wtedy nie protestowal przed FIATem, dlaczego nie organizowal na Fiacie strajku. I najważniejsze, dlaczego, jeśli było wiadomo, ze zwolnienia są mozliwe, imć Duda nie próbował negocjować z Fiatem, np. rezygnujac z części przywilejów zalogi . Nie było Pana Dudy, bo Pan Duda potrafi tylko pyskowac w telewizji kiedy jego adwersarzem jest strona rządowa, która takim pseudozwiązkowcom zawsze ustępowala.
  A do zmiany rzadu sa uprawnieni WYŁĄCZNIE wyborcy w wyborach powszechnych, a nie Pan Duda w kryterium ulicznym.
 • 2013-04-28 20:44 | le_mon

  Re:Matki I kwartału przekonały Tuska

  Brawo towarzyszu, brawo!!!
  A gdzie k.... był rząd kiedy FIAT ogłosił zwolnienie 1500 osób? Że to prywatna firma? Tylko jakoś politycy w Niemczech czy nawet włoscy potrafią walczyć o przemysł, nie tylko samochodowy. A u nas? Jedyny problem polityków to za co sobie przyznać premie.
  Poza tym, daj pan sobie spokój z tym opowiadaniem bajek o wyborach. Naprawdę pan uważa że ktoś jeszcze się na to nabierze?