Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Unia Europejska A KRYZYS !!!

(1)
2013-05-08 09:57 | Danuta Bujak
Jak wiemy przedstawiciele Unii Europejskiej starają się silnie o to by kryzys gospodarczy w Krajach Unii Europejskiej już nigdy nie miał miejsca.
Lecz, tak naprawdę jest to wielki pytajnik.
Czy można rzeczywiście przewidzieć i zapobiec kolejnemu kryzysowi kiedy to Europa jest jakby jedną , wielką "całością"- jak jedno z państw Unii Europejskiej podupadnie to i następne.

WIDZĘ W TYM JAKIEŚ "NIEDOCIĄGNIĘCIA", BĄDŹ ZŁE REGULACJE PRAWNE I PODSTAWY SAMEGO ZAISTNIENIA UNII.

CO WY NA TO?