Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(7)
Jest kolejny rekord w obniżaniu poprzeczki. W stolicy odbyła się promocja... mydła antybakteryjnego marki Barwa. Na prezentacji mydła pojawiły się Dorota Czaja, Marcelina Zawadzka, Aleksandra Mikołajczyk i Anna Gzyra. Przyszłość naszego show-biznesu spoczywa w dobrych, czystych, wyjałowionych ze wszystkiego rękach.
 • 2013-05-08 11:38 | BeataA

  Poprzeczka?- kolejny rekord w obniżaniu poprzeczki.

  "Kuba Wojewódzki, 23 kwietnia 2013
  • Porażką okazał się nowy sezon programu Wojciecha Manna zatytułowanego „Kocham to, co lubię”. Widzowie programu nie pokochali i zostało ich tylko 364 tys. To podobno mało. Prawie tyle samo ewakuowano w 1940 r. pod Dunkierką. Do dziś się mówi, że to bardzo dużo."
  "Kuba Wojewódzki, 7 maja 2013
  • Kompletną porażką okazał się nowy sezon programu Wojciecha Manna „Kocham to, co lubię”. Publiczność programu nie pokochała i zostało mu tylko 364 tys. widzów. To podobno mało. Prawie tyle samo ewakuowano w 1940 r. pod Dunkierką. Do dziś się mówi, że to bardzo dużo."

 • 2013-05-08 14:26 | żyga

  Re:Mea pulpa

  Kubusiu ,błagam.Jako patriota,upodlij się i oglądaj i opisuj niezaleznych gości w Republice.Ja tylko raz zobaczylem jak Wilsztajn ,szef stacji ,pognebił Drawicza.POwiedział ,że pracował u niego w publicznej i wie że to on zaczął i doprowadził do upadku telewzji publicznej.Dlatego że prawdopodobnie był agentem SB.Opluł nieboszcyka ,jak to robi kazda kanalia.A przed nim pieknota ,pytała a Antoni bredził o wybuchach i takich tam przypadkach u paranoikow.To był mój pirwszy i ostatni raz.Kubusiu opisuj tzw niezaleznych gamoni.
 • 2013-05-08 18:21 | Druid

  Re:Mea pulpa

  Mnie pudrując nie majtano w lewo i w prawo. I stoi ( nie chwaląc się). Nikt mnie nie zaprasza ( bo mnie nikt nie zna), a więc i nie wywala na pysk. Nie jezdem cylebrytom, nie mnie więc osadzać jak "ślicznie" nosi się ten czy ówa, a już z pewnością nie napinam się i nie natężam - co nie skutkuje, tfu, efektem cieplarnianym.
  Pozdrawiam wszystkich zatrudniających obcokrajowców, ze szczególnym naciskiem na pozdrowienia dla niezaspokojonych ( ten-tego - nie zapomnę temu kulpie mea);).
 • 2013-05-09 10:12 | m.

  Re:Mea pulpa

  "Premier odesłał do historii Jarosława Gowina, ulubieńca Internetu, specjalistę od przekładania polityki na ewangelię. W imieniu cywilizacji śmierci dziękujemy. Kolejna rewolucja światopoglądowa została zduszona, jak przystało na Gowina, w zarodku."
  Jako przedstawicielka cywilizacji smierci odetchnelam z ulg, ale nie na dlugo. polityków biblijnych mamy pod dostatkiem niestety.
 • 2013-05-09 22:37 | Zawiedziony

  Gdzie jest Tym?

  •Pan Figurski skarży się, że nie stać go na shushi. Barszczyk ukraiński byłby tańszy, ale rozumiem pana Witolda.
  •Redaktor Wojewódzki kpi sobie z „Wprost”. To z jego okładki ogłosił kiedyś, że boi się PiS. W końcu się jednak połapał, że to była śmieszna propaganda.
  •Oglądalność programu TV redaktora Wojewódzkiego spadła z 2,85 mln (wiosna 2008) do 1,63 mln widzów. Optymiści mówią, że to efekt emigracji. Pesymiści dodają, że wewnętrznej.
  •Redaktor Wojewódzki porównał się kiedyś do Sławomira Mrożka. Mistrz nie zareagował. Nie od dziś wiadomo, że brak dementi jest potwierdzeniem.

  To tak z rozpędu, bo w tym miejscu powinien być felieton Pana Stanisława Kochanego!
 • 2013-05-11 22:31 | Młody_Człowiek

  Po walce Hardkorowego Koksa z Robertem Biedroniem

  Po walce Hardkorowego Koksa z Robertem Biedroniem będzie walka Grodzkiej vs Wojewódzki. Obstawiam zwycięstwo zawodnika pierwszego :P
 • 2013-05-13 23:51 | jer-11

  Re:Mea pulpa

  "Premier odesłał do historii Jarosława Gowina, ulubieńca Internetu, specjalistę od przekładania polityki na ewangelię. W imieniu cywilizacji śmierci dziękujemy. Kolejna rewolucja światopoglądowa została zduszona, jak przystało na Gowina, w zarodku."
  Jako przedstawicielka cywilizacji smierci odetchnelam z ulg, ale nie na dlugo. polityków biblijnych mamy pod dostatkiem niestety.
  ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

  Niestety... wyglada na to, ze po Jaroslawie "Opus Dei" Gowinie, szykuje sie
  minister jeszcze bardziej ultra-konserwatywny. Pozostaje tylko zlozyc
  "gratulacje" na rece pana premiera Tuska!!!