Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tydzień w polityce według Paradowskiej

(15)
Po odejściu z resortu sprawiedliwości Jarosław Gowin zaczyna wykuwać swój nowy polityczny los.
 • 2013-05-10 00:53 | wojtek-gdansk

  Jarosław Gowin skończył

  Jarosław Gowin chyba już skończył, choć los Jana Marii Rokity dopiero przed nim.
 • 2013-05-10 12:40 | axiom1

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Oh,... jaki ten dyktator Donek jest wspanialy. Jak on wspaniale zadluza kraj i polskie dzieci nawet te jeszcze nie urodzeone. I niech nikt nie probuje podwazac jego kultu jednostki jak Gowin bo wiadomo jak to sie skonczy.

  Paradowska buduje kult jednostki dyktaotra Donka Tuska. Bidula nauczyla sie w stalinizmie i do tej pory to praktykuje. Jest to dzialalnosc na niekorzysc kraju.

  Pani Paradowska, dyktator Donek Tusk pozyskal 48 mln zl z budzetu dla swojej sekty tzw PO (w 2012). Jak te pieniazki zostaly wydane, czy zaplacono podatek od darowizny ? Czy dyktator placi za swe prywatne podroze do Trojmiasta ??? Ile on sobie palci za dyktature w PO ???

  Przeciez to Pani obowiazek by nas informowac. Polityka rozpsywala sie o procesie kioskarki za 4 grosze. Gdzie jest rozliczenie z tych 48 mln zl ??? To przeciez wazniejsze.
 • 2013-05-10 13:35 | Vera

  Drobna uwaga

  Proszę o rozważenie jaki miałby być sens odprawiania modłów na cmentarzysku byłych polityków? Komu to potrzebne. Poza czekaniem na własny pogrzeb.

  Zwracam tylko uwagę, Platforma się nie "rozpadnie". Ktoś musi ją rozbić. Samo to się nawet bloga nie napisze.
 • 2013-05-10 16:05 | Andrzej

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Gowinowi potrzebna była nauczka, chociaż to chłop w latach i życiowo oblatany. Na prezydenta Krakowa raczej nie ma szans, za dużo ma wrogów i nieszczególną opinię. Chyba pozostanie mu uczelnia, albo dalszy żywot posła.
 • 2013-05-10 20:45 | zet

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  "Chyba pozostanie mu uczelnia, albo dalszy żywot posła. "

  Niekoniecznie. Ojciec dyktator z Torunia może go wykorzystać do stworzenia własnej partii.
 • 2013-05-10 22:24 | Śleper

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Nieprawda Verciu, a jeśli nie wierzysz, zamknij pokój, nie zaglądaj do niego przez rok, a potem otwórz i przekonaj się, czy panuje tam taki sam porządek jak w dniu jego zamknięcia. Podobno taki bałagan niby z niczego nazywa się entropią i to chyba może dopaść ukochaną partię Janiny Paradowskiej.
  Nasza mistrzyni pióra nie potrafi się rozstać z myślą, że pan Gowin mógł być dobrym urzędnikiem i nie dopuszcza podejrzenia, że do tego potrzeba stosownych umiejętności (sam słuch wychwytujący krzyk zamrożonych zarodków nie wystarczy.
 • 2013-05-10 22:26 | Eau de Cologne

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  "I niech nikt nie probuje podwazac jego kultu jednostki jak Gowin bo wiadomo jak to sie skonczy."

  Czy "axiom1" (podobnie jak wymieniony powyzej J. Gowin) reprezentuje pol-mafijna organizacje "Opus Dei"?
 • 2013-05-10 23:17 | Vera

  Tak na prawdę to ja w nic nie wierzę

  Szczególnie od wczoraj, kiedy w rozmowie z p. Paradowską Tymochowicz przyznał, że ten sufler Millera to nie był przypadek tylko zamierzona promocja młodego i utalentowanego działacza SLD. Udana próba.
  To samo z Gowinem. Może to próba założenia nowej partii, jak PiS, ale konkurencji dla PiS? Bo każdy głos odebrany Kaczyńskiemu...
  Ale najbardziej nie wierzę w entropię bo to zakładałoby uznawanie istnienia praw natury, np. to, że samolot poniżej poziomu zero walnie w ziemię. A w to nie wierzy nawet profesor Binienda, wielki naukowiec z USA. Jego komputer pokazał, że takiej zasady niema.
 • 2013-05-11 02:35 | Janek-który nie padł

  Re:Tydzień w polityce według wasalki globalistów

  Czy media nie widzą i nie słyszą głosu ludu poza Warszawką ?
  Warszawa jest sztucznym tworem, gigantyczną pijawką która pośrednicząc między globalnym dyspozytorem z Brukseli a kolonizowaną Polską stroi się w sztuczne pióra. Polska jest w zapaści ekonomicznej i moralnej.
  Ta transformacja wyrządziła ogromne szkody społeczne. Czy to tak trudno zobaczyć ?
 • 2013-05-11 06:46 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Można zaryzykować tezę,że Jarosław Gowin jest symbolem cywilizacji łacińskiej.Zgodnie z podziałem i opisem cywilizacji,którego dokonał Feliks Koneczny Polska stała się nie tylko jej bastionem,ale areną dokonującej się mieszanki.Ma ona to do siebie,że traci na tym łacińska,której wartości są najwyżej postawione.
  Na swojej ewolucyjnej drodze utrzymuje nadal znaczenie pierwiastka narodowego i do przestrzegania tych wartości obliguje personalnie tak każdego z osobna jak i w życiu zbiorowym,publicznym.PODWÓJNA MORALNOŚĆ,wynikająca z faktu,że KŁAMSTWO jest czynnikiem rozwoju intelektualnego człowieka,staje się normą.
 • 2013-05-11 16:57 | Chris

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  'ta transformacja wyrządziła ogromne szkody społeczne'-w twej PZPR-owskiej glowie. Szkoda nastapila gdy bolszewicy podbili Polske. W 1989 nastapilo samo-wyzwolenie.
 • 2013-05-11 17:32 | bever

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Mieciu, ty ciagle swoje, a kogoz to zajmuje, kto wie, kto mysli?. Polandia ma dopelnic swoj konczoncy sie los. Takich patriotow jak z II RP nie ma, wszystko z nazwy polskie, faktycznie kto inny ma kontrole finansowa - czyli rzeczywista i kogo to zajmuje? Mlodziez nie uczy sie, bo kujonem byc to przeklenstwo, drobny biznes nie moze istniec, bo za duze podatki na ZUS zeby utrzymac zasluzonych budowniczych, panstwo skrajnie liberalne czyli w odwrocie, niech sami obywatele i biznes troszcza sie o siebie, a kogo to obchodzi? Wyjada, zapozycza sie i beda musieli tyrac w korporacjach, nauki maja tylko tyle zeby do roboty, przepis Hitlera na slowian jest scisle realizowany i co? wszyscy szczesliwi. Glowa zajeta grami Gowina, Tusku nie do ruszenia, Kaczor tez. 'Polityka' dyszy finansowo jak inne czasopisma - nie powstrzymaja internetu. Najwazniejsze Przyjacielu ze ludzie zyja, ze nie gina na frontach, ze nie walcza o przegrane idee, ze ich nikt nie oglupia piosenkami:'jak slodko jest umierac za Warszawe'. Tu czy tam zyc, tym czy innym jezykiem sie poslugiwac, dawac sie asymilowac jak ja, a co to ma do rzeczy? Po co komu jakis patriotyzm, kultury podrzednej jak nasza. Moje dzieci ani slowa po polsku, nie chca sie uczyc, maja wazniejsze sprawy na glowie w Ameryce, szkola, najlepszy wyksztalt, praca zalezna od tego. Maja kochac USA ich ojciec przysiegal na najstarsza Konstytucje swiata. Najwazniejsze jest zyc, bez wojen, bez terroru, bez zagrozen i tworzyc swoje rodzinne zycie moze cos wiekszego jesli jestes zdolny, dobrze i spokojnie zyc, w panstwie ktore sprawnie funkcjonuje. Pokoj jest najwiekszym osiagniecie politykow polskich, to im sie najlepiej udalo. Zyjemy, nieznany Przyjacielu Polaku!
 • 2013-05-11 21:42 | ebro

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  Też ma się Pani nad kim użalać. Dulszczyzna obyczajowa i polityczna w krystalicznej postaci.
 • 2013-05-12 00:10 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  @bever
  Wszyscy doświadczamy opisany przez Song Hongbinga proces WOJNA O PIENIĄDZ,w której to książce Chińczyk pokazuje jak zarabia sie na kryzysach.To z USA wyszło poszukiwanie równowagi miedzy liberalizmem (wolność jednostki),a republikanizmem (dobro wspólne).
  Uwzględniając dbałość o pierwiastek narodowy w tym kierunku zaczyna się edukować i społeczeństwo polskie.Byłem tego dzisiaj świadkiem podczas panelowej dyskusji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu,której tematem było :
  "Cisza przed burzą-czy to dopiero początek kryzysu?"
  Po odbiciu się od ściany komunizmu do ściany globalizmu była świadomość konieczności dokonania wyboru drogi wyjścia z PUŁAPKI zastawionej przez wiarę w kolejną utopię ekonomiczną.
  Podzielam pogląd,że trzeba ograniczyć do minimum handel wojną i pokojem,którego zgubne zasady opisał polski badacz Feliks Koneczny.Wyłamali się z tego spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego zawierając braterstwo broni z amerykańskimi wojennymi demokratami opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.
 • 2013-05-12 17:52 | bever

  Re:Tydzień w polityce według Paradowskiej

  o Zydach wiem to ze sa bardzo inteligentni, w ogromnej wiekszosci zyja razem i pomagaja sobie razem, mysle ze Polacy powinni uczyc sie tego od Zydow, sa lekcje religii wlasciwie cala nauka to debaty nad Tora i ST, dodatkowo angielski logika, matematyka, prawo itd znam to bo moje dzieci chodza do zydowskiej szkoly, mojemale juz zamerykanizowane polzydki. Rodzine mojej mamy zagazowali ona przezyla dzieku polskiej rodiznie i wlasnie sam jestem, tyle ze nic o Zydach nie wiem, nie wiedzialem. Czytam czasmi twoje wpisy ktore sa w wiekszosci usuwane napisz do mnie bezposrednio prosze: bever911@gmail.com
  czytalem Konecznego ale nie mam tego chinczyka