Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W USA podsłuchiwano dziennikarzy

(6)
Przez całe dwa miesiące władze podsłuchiwały rozmowy ponad 20 dziennikarzy amerykańskiej agencji prasowej Associated Press (AP). Inwigilacja obejmowała zarówno telefony biurowe, jak i domowe, a w sumie dotyczyła zapewne kilkudziesięciu dziennikarzy.
 • 2013-05-14 22:34 | atalia

  u

  U nas, na Wyspie Zielonej, jest lepiej: rzecznik premiera Graś idzie sobie po północy do prywatnego wydawcy i dowiaduje się, co i jak. To lepsze od podsłuchiwania.
 • 2013-05-15 02:34 | templar cross

  Re:W USA podsłuchiwano dziennikarzy

  tak,masz racje,na "zielonej wyspie"jest nie watpliwie lepiej i bardziej precyzyjnie...ha,ha.
  Smutne jest to ze USA kraj o silnej konstytucji za czsow administracji Obama dosc szybko przeksztalcil sie w cos w rodzaju "zielonej trawy"dlatego sprzedaz broni rosnie w szybkim tempie,a cena 9mm amunicji wzrosla o 400%,choc 100 naboii to dalej bardzo tanio.
  NIE WIEM CZY WIESZ,ALE 2 POPRAWKA DO KONSTYTUCJI DAJE OBYWATELOWI NIEKWESTIONOWANE PRAWO DO POSIADANIA BRONI,nie jest to tak jak mozesz uslyszec w mediach ze bron to na polowanie,lub czasy minely aby amerykanin byl w jej posiadaniu bo to "inne czasy"-to propaganda demokratow.
  LUDZIE KTORZY NAPISALI 2 POPRAWKE MIELI NA UWADZE...OBRONE PRZED TOTALITARNYM RZADEM,taka to prawda na ten temat.
  Pozdrawiam.
 • 2013-05-15 13:50 | no no

  Re:W USA podsłuchiwano dziennikarzy

  A jak tam młoda dziunia z Kos (wie Pan która - hotel Nina Beach) panie redaktorku sex turysto - to wyglądało załośnie
 • 2013-05-15 15:46 | mpd@

  Re:W USA podsłuchiwano dziennikarzy

  Zgadzam się z Tobą
 • 2013-05-15 17:11 | bever

  Re:W USA podsłuchiwano dziennikarzy

  obrone przed rzadem jednak w czasach kiedy Ameryka byla biala, dzis prawo do wystapienia przeciw rzadowi to naczelny argument
 • 2013-05-15 19:07 | Roman

  Re:W USA podsłuchiwano dziennikarzy

  Panie Redaktorze, w kręgu znajomych jesteśmy Pana fanami! Przy tak zawsze wyważonych opiniach potrafi Pan powiedzieć, co być powinno, a co nie - dzięki!