Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obamy klopoty z mediami

(2)
2013-05-15 06:26 | templar cross
...piora,redaktora Tomasza Zalewskiego

"Rok po wyborze Barack Obama zmaga się ze spadkiem popularności. Ale mimo wrogości Fox News, Biały Dom umiejętnie rozgrywa media na swoją korzyść."
-hmm,to dosc smieszne sformulowanie tej fauszywej bajki.
Prezydent nie rozgrywa "pilki"z media,to oni graja z nim tak aby nie przegral,po to sa,on im publicznie pogrozi,a na konferencjach oni zadaja mu dziecinnie proste pytania,ktore nic nie znacza-tego musi sie Pan Zalewski nauczyc,to bardzo proste,a na przyszlosc zaoszczedzi to Panu czasu na wybiegu malo interesujacej kartkowki,ktora tak naprawde nie oddaje zyciowej prawdy- oczywiscie Fox News gra role sedziego
Tak na prawde nie bardzo widze co pragnie Pan przekazac...z tresci wynika ze bladzi Pan po placu,potarzajac znany wynik meczu,to typowy przyklad utopi w Pana wykonaniu.
-Obamy klopoty z media,naprawde?
...Fox News,to bardzo wrogi,wredny,wrecz "wywrotowy element"tego zgnilego kapitalizmu,czy tak,Zalewski??