Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory w Iranie. Rewolucji nie będzie?

(2)
Parafrazując znaną konstatację zbliżającego się do gilotyny Dantona, irańska rewolucja właśnie pożarła jednego ze swoich ojców. 21 maja Rada Strażników wykluczyła ze startu w zbliżających się wyborach prezydenckich 678 z 686 polityków, którzy zgłosili swoje kandydatury.
 • 2013-05-24 13:57 | zuba

  Wybory w Iranie

  "Boże wrota są zawsze otwarte". Nie tylko dla kontrkandydatów Ajatollaha...
  Parafrazując te perskie przysłowie, można otworzyć gwiezdne wrota, zrolować persa, do plecaka wsadzić persa i puścić perskie oko do wyborców... Spoko,rewolucji nie będzie! Chyba że,po drugiej stronie wrót.
 • 2013-05-24 13:57 | zuba

  Wybory w Iranie

  "Boże wrota są zawsze otwarte". Nie tylko dla kontrkandydatów Ajatollaha...
  Parafrazując te perskie przysłowie, można otworzyć gwiezdne wrota, zrolować persa, do plecaka wsadzić persa i puścić perskie oko do wyborców... Spoko,rewolucji nie będzie! Chyba że,po drugiej stronie wrót...