Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy wpisy na tym forum są kontrolowane?

(2)
2013-05-31 15:29 | RysZiel
Czy jedynie słuszne polityczne wpisy będą ukazywały się?
Już dwa wpisy zrobiłem, ale żadnego nie widzę.
  • 2013-06-01 09:54 | Mieczysław S.Kazimierzak

    Re:Czy wpisy na tym forum są kontrolowane?

    Każda redakcja ma swoją politykę historyczną.Jako zalogowany nie spotkałem się z problemem ukazania się komentarza,natomiast do normalności należy usuwanie treści komentarzy.Są problemy,których poruszanie stwarza reakcję szantażowania moderatorów,przykładowo nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU.
    To okazuje się być problemem globalnym w kontekście KULTU HOLOCAUSTU ograniczającym oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu,NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA.Ewolucjonistyczną analizę zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne zaprezentował Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.