Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska remisuje z Mołdawią

(10)
Po futbolowej uczcie w Kiszyniowie już nic w futbolu nie będzie takie, jak wcześniej.
 • 2013-06-08 07:25 | Rolandas

  ach, ci polscy kopacze

  Artykuł w stylu red. Mizerskiego:)
  Ale inaczej chyba się o naszych kopaczach nie da mówić, żeby sobie nerwów nie szargać.
 • 2013-06-08 07:43 | axiom1

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Tradycyjny polski szowinizm zawsze przydatny. Polacy najlepsi na swiecie. To zielona wyspa pilki noznej a Donek niezastapiony. A jakie stadiny mamy. Moldowa moze nam tylko pozazdroscic, zapytac jak to sie robi, buduje i traci na tym pieniadze. Najlesza jest ta polska oczywiscie trojka w Dortmundzie. Sa podstawa Borussi, sa najlepsi !!! Gdzie tam,.. jeszcze lepsi. Gdzie tam,.. najlepszi w budeslidze. Najlepsi w historii. Niemcy nigdy sie Polsce nie odwdziecza, nie da sie, nie beda w stanie. Za to ze Polska udostepnila im tak wielkich graczy.
  I nie wazne ze zremisowali. Moldowa jest przeciez na 134 miejscu w swiecie. Bardzo niedoceniona o czym wynik wskazuje.
 • 2013-06-08 09:54 | ted

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Dobre , brutalnie prawdziwe pokazujące o zgrozo że Boniek nie jest lepszy od Laty, . TVN 24 jakoś poza małą sondą w rogu sprawy nie komentuje a przecież za prezesury Laty grilowali by go na wolnym ogniu a , Smudę wydali by pwenie tłumowi na lincz .Dziwne. No cóż, mnie futbol obchodzi tyle co nic, ale jest nim mocno zainteresowana duża grupa dojących z niego kasę i cała reszta wrzeszcząca " nic się nie stało". Przynależność do niej to dla mnie ryzyko zarażenia się schorzeniem głupoty, infantylizmu i ryzyko popadnięcia w bandytyzm . Za takie atrakcje , dziękuję. Ogólnie to chciałbym aby wrócił Lato . Jak odszedł to nawet słońce się schowało i teraz tylko pada i pada . Grzesiek wracaj i nic sie nie martw, będzie dobrze .
 • 2013-06-08 11:06 | żyga

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Ani słowa o Bońku.Będziemy płakać po lacie.Lewandowski to skandal naszej kopanej.Zmienić trenera i nie korzystać z szemranych usług ,ciułaczy eoro ,kopaczy.A Boniek teraz ma szanse na przejście do historii jako facet z jajami.
 • 2013-06-08 16:09 | zza kałuży

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Ja myślę, że to jest wina polskiego podatnika. Skąpiec odmówił pieniędzy na stadiony, fachowe muchy i ich kelnerów czy fryzjerów, na fachowego premiera, jego koterie historycznych fachowców, no po prostu debilny, skąpy polski podatnik. Zrozumiał w lot, żeby odwalić się od krytyki Bońków bo to nie jego, czyli podatnika pieniądze. Pezetpeeny same zarobią na siebie. Medale i zwycięstwa polskich stadionowych herosów są tuskolakom niezbędnie potrzebne. Zdechną na raka albo jako spaślaki na zawał ale z widokiem na ogromny stadion! Jak to dobrze, że nie płacę podatków w Tuskolandii.
  Gratulacje dla miejscowych baranów! Wiecej strzyżenia w drodze! Cieszycie się?
 • 2013-06-08 21:11 | Bejotka

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Szanowny Pan naprawdę zza kałuży? Bo mi się widzi, że raczej ze środka...
 • 2013-06-09 17:31 | Vera

  NIe ze środka

  Z dna. Głębokiego i bagnistego.
  Tego dna, które nie daje ale ocenia.
  Pogardza, ale się pcha na forum.
 • 2013-06-10 11:37 | Saurom

  tutaj chodzi nie tylko o to, że nie ma pieniędzy

  Tutaj nie chodzi tylko o to, że brakuje pieniędzy. Po 1989 roku postawiono na nadmierny indywidualizm rób wyłącznie dla siebie nie dla państwa i o to są skutki. Przed 1989 rokiem zaproszenie do gry w drużynie narodowej było najwyższym honorem. Piłkarze starali się i słuchali trenerów nie było takich historii, że domagali się więcej pieniędzy lub obrzucali oszczerstwami trenerów w mediach lub w partii. Nie było również historii z alkoholem, gdyby coś takiego miało miejsce to taki jeden z drugim miałby delikatnie mówiąc przesrane.
 • 2013-06-10 21:12 | Jerzy z O.

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Nie ma tego złego...popatrzmy jakie fajne jest towarzystwo reprezentacji, które też prawie na bank nie awansują: Serbia, Walia, Szkocja, Irlandia, Szwecja(?), Norwegia, Słowacja, Dania, Czechy. Startując z nimi w hipotetycznym turnieju pocieszenia też bylibyśmy bez szans!. Generacje talentów na europejską, a nawet światową skalę, jakimś cudem trafiają się w Polsce co kilka lat. Czyżby tylko piłkarstwo PRL-u miało jakiś patent na ich efektywne wykorzystanie i nawet jakie takie sukcesy i splendory ?.
 • 2013-06-11 09:26 | ex kibic

  Re:Polska remisuje z Mołdawią

  Jedyny komentarz: AMATORZY, AMATORZY,AMATORZY.....