Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

I ciąg dalszy na pewno nastąpi. Mówię Wam

(1)
2013-06-18 21:16 | toja1945
I ciąg dalszy na pewno nastąpi. Mówię Wam
W Polsce Ludowej, podstawowym problemem było zaopatrzenie ludności. Gdy sytuacja stawała się krytyczna tematem zastępczym byli nieuczciwi kelnerzy i sprzedawcy spod lady.
Dzisiaj też działa ten sprawdzony mechanizm. Katastrofalny stan finansów Państwa przykrywa się kreując wściekłość i kierując ją na mało istotne hochsztaplerskie sprawki.*

------------------------------------------
* "władza potrzebuje kłamstwa a by zachowac swoje przywileje.
Ta sprawa nie jest niczym innym, jak drobnym ziarnkiem piasku w powszechnej historii
nikczemności". Nuria Masot "cień Templariusza"