Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

NIE WSTYDZĘ SIĘ...

(1)
2013-07-14 22:18 | black jack
Tenisistka Radwańska, jakiś czas temu zapisała się do stowarzyszenia(?) NIE WSTYDZE SIĘ JEZUSA - tych co to chodzą w czerwonych pelerynach i chcą ogłosić Jezusa królem Polski. Ostatnio, wyzwoliwszy się zpod presji nawiedzonego tatusia, zapisała się do towarzystwa, które okreslic można - "Nie wstydzę się mojej (zgrabnej) dupy". Pierwsze stowarzyszenie wielce urażone, zaczęło się wstydzić Radwańskiej do tego stopnia, że skresliło ją z listy swych członków. Nie wiadomo co na to Jezus - chyba nic, skoro nie wstydził się Marii Magdaleny ;)
Co do mnie, przestałem się wstydzić Radwańskiej odkąd wystąpiła (całkiem) bez czerwonej peleryny ;)