Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

100 tys. osób ukaranych - czy słusznie?

(2)
2013-07-15 11:43 | marta_narkopolacy
W ciągu ostatnich 10 lat ponad 100 tys. osób usłyszało wyrok karny za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków. Będzie on miał wpływ na całe ich życie, m.in. przy szukaniu pracy. Więcej o tym można przeczytać w tym artykule: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,13814169,Lewica_lewicy_nierowna.html . A wy jak myślicie, czy tak surowa kara jest adekwatna do „przestępstwa”? Właśnie, a może Waszym zdaniem to ten cudzysłów jest nieadekwatny?