Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zaskakujce panie prezesie lecz wydaje mi sie ze Lek.med. Eugeniusz Sendecki ma racje w tej wypowiedzi..

(2)
2013-07-16 04:22 | socjolog Lincoln.UK
Jestem juz prawie 8 lat w UK i przygladam sie temu wszystkiemu , wertuje, dochodze lecz czy to mozliwe ze jestesmy az tak okradani ze cale pieniadze jakie wplacamy na NFZ tak naprawde nic nie daja Polakom. Kazdy placi a szpitale padaja , kolejki do lekarzy, i jeszcze do tego artykulu i filmu znalazlem ciekawy fax z przelicznikiem .Interesujace jest polozenie Polski w stosunku do innych krajow.i ukazuje blado wygladajace realia