Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do pomniki "ku czci"

(1)
2013-07-16 21:00 | dziejek19421
Czytam te komentarze, do świetnego zresztą komentarza. I nic nie rozumiem. Nie rozumiem tych prawdziwych Polaków, którzy nie widzą różnicy między bezczeszczeniem pomników,a wandalizmem. A tak na marginesie, dla wiadomości tych "prawdziwych Polaków" to jest to pomnik CZTERECH ŚPIĄCYCH I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z KOMUNĄ, KOMUNIZMEM STALINEM I STALINIZMEM, ciołki. Tam stoją też polscy żołnierze. Wiem bo grałem tam kilkanaście razy składanie wieńców. Do wiadomości tych prawdziwych Polaków. Nigdy nie byłem w partii, ŻADNEJ. Nigdy nie lizałem nikomu d..py. w porównaniu. I boli mnie Wasze, prawdziwi Polacy podejście do tego tematu. I jak się chce kogoś napiętnować, to trzeba zaznajomić się z tematem, bo potem wychodzicie na błaznów, prawdziwi Polacy. Jest coś niewyobrażalnego ile w was jest nienawiści do martwych w końcu przedmiotów. Prawdziwi Polacy i chyba jeszcze do tego chrześcijanie. Tak wygląda wasz wizerunek. W jednej ręce BIBLIA, w drugiej KAMIEŃ. I to jest Wasze motto.