Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(5)
Agencje podały, że dwie grupy naukowców ukraińskich i polskich, prowadzące badania nad darwinowską teorią ewolucji, przeprowadziły atrakcyjny eksperyment, by uzyskać odpowiedź na pytanie, co było pierwsze – jajko czy kura.
 • 2013-07-16 23:32 | zalamander

  Oczywiście, oczywiście...

  Platforma nasza, czyli obywatelska wierzyła całym sercem, bo przecież nie rozumem, że jak posiądzie władzę, to... i do tej pory nie może wyjść z zadziwienia, że wiara nie zmienia rzeczywistości, czyli, że dalej nie umieją. Brawo Panie Stanisławie, czytanie pańskich felietonów to łyk tlenu w otaczającym "czarownym" świecie, gdzie oddycha się miazmatami. Tylko czemu tak rzadko?
 • 2013-07-17 01:16 | zły zając

  Re:Pies czyli kot

  Kochany Panie Stanisławie, najprzyjemniejsze i najmilsze ( mam nadzieję ) życzenia urodzinowe od złego zająca:)
 • 2013-07-17 07:41 | Druid

  Re:Pies czyli kot

  No, wiara czyni tylko cuda? A zatem wiara zaklęta w KK czyni "cudne" dochody.Dochody dla KK. Czyli warto wierzyć ale i czynić. Poza tym: okiej, jajcate rzuty na odległość mogą być frapującym odfrustrowaniem albo demonstracją uczuć lub wyznań. Niejaki MŁ, przywołany w felietonie, z pewnością chciał wyznać przywiazanie. Przywiazanie do: usług Poczty Polskiej, do PSL, czy też sportu narodowego- bejsbola- w którym się rzuca.Albo wnerwił się bo piłka w rugby(tyż nasze narodowe) jajcata jest, ale wymiary ma większe. A moze by posłuchać wyznania tegoż MŁ? Niech sie przyzna dobrowolnie do podstaw akcji. Bo nic, że droga krzywa i wyboista jest gdy kierunek słuszny. Jedynie słuszny, towarzysze;)
 • 2013-07-18 00:17 | zak1953

  Życie utracone...

  Panie Stanisławie!
  Ukraiński posłaniec z jajem i tak został w polskiej prasie przedstawiony, jako potomek wołyńskich morderców, a nie nosiciel dobrej wiadomości. W końcu zabił. I jeszcze włączył do tego aktu zbrodni potomka polskiej arystokracji, robiącego u nas za prezydenta państwa. Rozbijając jajo o pana-prezydentową marynarkę zabił życie w owym jaju, przerywając ciąg życia kolejnych pokoleń kur i kogutków, które mogły przyjść na świat, gdyby nie ów zbrodniczy – według naszych mediów - czyn. Niestety, ani polska, ani ukraińska ochrona nie wykazały się refleksem, aby obronić życie nienarodzonej kurki lub kogutka. Widać ochrona życia nie jest ich priorytetem, czym pewno podpadną kościołom zainteresowanych krajów.
 • 2013-07-22 20:24 | jer-11

  Re:Pies czyli kot

  Zerwac stosunki dyplomatyczne z Ukraina i to juz jutro!!!