Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Relacja z konferencji UE-Ukraina. Perspektywy i nadzieje.

(2)
2013-07-20 10:07 | majka1305
16 lipca br. w Sejmie z inicjatywy Fundacji im. Bolesława Chrobrego oraz Klubu Parlamentarnego Solidarnej Polski odbyła się debata na temat relacji Ukrainy z Unią Europejską z udziałem parlamentarzystów polskich i ukraińskich. Jej uczestnicy omówili szereg problemów związanych z przygotowaniami do szczytu Partnerstwa Wschodniego zaplanowanego na listopad br. w Wilnie. W szczególności dyskusja dotyczyła postaw przedstawicieli elit politycznych i poszczególnych ugrupowań parlamentarnych Ukrainy wobec planowanego podpisania umowy stowarzyszeniowej UE – Ukraina. Poddane zostały ponadto ocenie postępy Kijowa w zakresie dostosowania prawodawstwa do standardów unijnych, wzajemne korzyści dla Polski i Ukrainy wynikające z podpisania umowy stowarzyszeniowej, oraz przeszkody stojące na drodze do współpracy związane z zachowaniem części elit politycznych obu krajów.
Więcej: wolnemedia.net/0/relacja-z-konf…ywy-i-nadzieje/