Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Portal dla autorów i ich książek – Autorzy365 – rankingi i badanie rynku wydawniczego

(1)
2013-07-24 10:09 | agnieszka32011
Autorzy365.pl to serwis poświęcony aktualnościom związanym ze spotkaniami autorskimi, polecanymi książkami, badaniami czytelnictwa czy rynku wydawniczego. Prosta nawigacja i przejrzysta forma pozwala nie tylko dynamicznie poruszać się po stronie, ale i samemu dodawać treści, polecać książki i twórców!

W związku z uruchomieniem nowego portalu http://autorzy365.pl, serdecznie zapraszamy do współtworzenia jego treści. Strona http://autorzy365.pl, już z poziomu konta użytkownika, daje możliwość samodzielnego dodawania zarówno sylwetek autorów, jak i książek. Na podstawie ocen czytelników, tworzony będzie ranking najchętniejszej czytanych pozycji. Zapraszamy również autorów do umieszczania informacji o sobie oraz swojej twórczości. To także strona poświęcona recenzjom, a także aktualnościom związanym ze spotkaniami autorskimi, polecanymi książkami, badaniami czytelnictwa czy rynku wydawniczego.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia jego treści. Strona http://autorzy365.pl, już z poziomu konta użytkownika, daje możliwości samodzielnego dodawania zarówno sylwetek autorów, jak i książek oraz recenzji, a także stwarza możliwości oceniania w skali od 1 do 5. Na podstawie ocen czytelników, tworzony będzie ranking najchętniej czytanych pozycji. Dzięki Waszym recenzjom, czytelnicy będą mieli szersze spojrzenie na dany tytuł, a my chętnie będziemy promować Waszego bloga w naszych kanałach społecznościowych.

Będziemy również wdzięczni za umieszczenie informacji o naszym serwisie na swoim blogu.

Nawigacja strony jest bardzo przejrzysta, a proces rejestracji i logowania, to zaledwie dwa kroki:

1. Rejestracja – http://autorzy365.pl/register
2. Logowanie – http://autorzy365.pl/logowanie
3. Dodaj autora – http://autorzy365.pl/autor/nowy
4. Dodaj książkę – http://autorzy365.pl/ksiazka/nowa

W razie pytań czy problemów, służymy pomocą.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Autorzy365pl

oraz na Google + https://plus.google.com/u/0/b/108893166398136528156/108…