Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piccola Italia ***

(1)
Adres: Warszawa, ul. 1 sierpnia 46
  • 2013-07-26 01:38 | KapitanWiksa

    Drogo, ale nie bez przyczyny

    Natrafiłem na ranking przypadkiem - zgadzam się z wysoką oceną restauracji Piccola Italia, ale nie uważam by było tam za drogo. Naturalnie, ceny na pewno nie należą do najniższych, nawet jak na stołeczne standardy, ale po pierwsze - potrawy są najwyższej jakości i autentyczne, po drugie - przyrządzane ze oryginalnych, importowanych włoskich składników, w dodatku też wysokiej jakości. Podobnie wina. Ja jadam tam od dawna i polecam każdemu, kto nie chce i nie musi oszczędzać na najlepszej kuchni.