Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Urban i turban

(3)
 • 2013-08-06 21:46 | amigos

  Urban turban

  Podziwiam. Gratuluję.Życzę dobrych myśli i samopoczucia godnego epoki.
 • 2013-08-06 21:46 | amigos

  Urban turban

  Podziwiam. Gratuluję.Życzę dobrych myśli i samopoczucia godnego epoki.
 • 2013-08-07 16:59 | Polalkholic

  Re:Urban i turban

  Dziecię świeże przy chrzcie wyrokiem w zawieszeniu wynagrodzić,do lat 18-tu,a nawet trzydziestu,niektórych podejrzanych genetycznie-dożywotnio.
  W dniu dorosłości rachunek sumienia podliczyć,każdą zniewagę Matki,Ojca,sędziego i księdza rozliczyć.
  I z takim oto bagażem człowiek w życie wkroczy.Będzie miał w metryce, czy tylko lekko w swym młodym życiu szkodził,czy raczej się przysłużył.
  Zależnie od wyników ,lepsza lub gorsza posługa w życiu mu się trafi,ci najmniej prawi przejdą czyściec na parafii,najbardziej krnąbrnym wyroki się odwiesi,bez rozpraw,dowodów,praw do obrony.Jedynie będzie można przyznać się do grzechów z ambony,w imię demokracji-niech wszyscy usłyszą.