Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

OFE...

(1)
2013-08-08 11:14 | dziejek19421
Ja tu czegoś nie rozumiem. Niedawno czytałem, że Polacy wieszają psy na naszym słynnym OFE. Teraz okazuje się, że WIĘKSZOŚĆ Polaków chce oszczędzać w OFE. Bo aż 70%. Za ZUS-em jest zaledwie 16% respondentów. 70% respondentów powiedziało, że ma świadomość, iż pieniądze zgromadzone na OFE PODLEGAJĄ DZIEDZICZENIU. Czy my naprawdę jesteśmy takim i durniami, czy dane te są zmanipulowane. Bo jak można w przeciągu paru dni zmienić zdanie i to diametralnie.