Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

80 lat Romana Polańskiego

(2)
Dla wielu Amerykanów Polański pozostaje godnym potępienia banitą, wcieleniem zła, bezczelnym, pokręconym karłem i pedofilem zasługującym – jak chcą internauci – na stryczek.
 • 2013-08-11 21:07 | m.

  Chłodnym okiem

  Emmanelle Seignier jest Szwedka, od kiedy?
 • 2017-09-14 22:31 | Aspiryna

  Re:80 lat Romana Polańskiego

  Polanski nie jest "pedofilem" w doslownym tego slowa znaczeniu, bo zadawal sie z osobami juz dojrzalymi fizycznie. Nie dyskutuje natomiast o prawnym znaczeniu - bo w wielu krajach roznie to wyglada, np. rozny wiek jest uznawany za dopuszczalne "minimum" unikniecia karalnosci - w Polsce to 15 lat,
  ale w USA w wiekszosci stanow 18 lat. Tak, czy inaczej, wszystko
  wskazuje na to, ze nie byl to jednorazowy "wybryk" Polanskiego
  i z nieletnimi mial kontakty seksualne wiecej razy.
  I pewnie zdawal sobie sprawe z mozliwej
  odpowiedzialnosci karnej...