Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MOSKWA 2013 - Medale

(1)
2013-08-14 10:55 | o_Onufry
Czy zwróciliście - szczególnie niestare panie no i panienki - że ten kawaler Fajdek - jak orzekł był urbi et orbi, wszedł do koła-rzutni "z jajami".
W tym może tkwi tajemnica sukcesu. Kto wie jakie by były losy tego medalu gdyby jaja zostawił poza kołem... Na przykład w szatni.
Poza tym nie dziękuje Bogu ani innej Opatrzności, nie ma świętego medalika od I Komunii - tylko szatański fetysz, czyli kolczyk w uchu i na języku. Widać u nich na wsi proboszcz zaniedbał się w katechezie i ewangelizacji gawiedzi. Chyba nawet nie był ministrantem.