Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyrok NSA - hejterstwo

(3)
2013-08-22 19:53 | o_Onufry
Umiłowani Siostry i Bracia…
oraz wszyscy inni …
W związku z epokowym i jedynie słusznym wyrokiem Naczelnego Sadu Administracyjnego ogłaszam urbi et orbi, że w przypadku treści jakie wychodzą z mojego PC o określonym IP ich twórcami są co najmniej trzy osoby płci obojga a zatem ustalenie kto , kogo i kiedy obraził, uraził, trącił czy przetrącił moralnie i naruszył ambicje, honor i inne wartości osobiste jest praktycznie niemożliwe, a zatem daremne dochodzenie autorstwa..