Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak nam się żyło w PRL? To już historia?

(4)
2013-08-23 13:00 | preser.pl
W PRL jak było wiele z nas pamięta. Dzisiaj przedstawiamy to na wesoło.Pamiętacie kartki, puste sklepy, bykowe?

 • 2013-08-23 13:05 | preser.pl

  Re:Jak nam się żyło w PRL? To już historia?

  http://preser.pl/infografiki/prl-zycie/
 • 2013-08-24 04:24 | Etyk

  W PRL żyło się lepiej niż dziś!

  Przecież nieprawdą jest iż 1980 roku to był w polskich sklepach tylko ocet, gdyż w Pewexie to wtedy było wszystko. A dziś każdy polski sklep to jest jak Pewex i jak w roku 1980 to przeciętny Polak może jedynie podziwiać wystawy tychże Pewexów, a nawet gorzej, gdyż w PRLu to przeciętny Polak miał 100% pewną pracę, a wiec mógł wymienić, 100% legalnie, złotówki na tzw. bony dolarowe banku PEKAO, a za nie kupić to co chciał w Pewexie. A dziś to Polak nie ma pracy, a nawet jak ją ma, to nie zna dnia ani godziny, kiedy ją bezpowrotnie straci :-(
  Szalom!
 • 2014-04-11 16:48 | szczeart

  Re:Jak nam się żyło w PRL? To już historia?

  Praca rzeczywiście była, ale to co produkowano to był często chłam (bo i tak to kupią). Teraz jest przynajmniej szansa, że jeśli nie my, to nasi potomkowie będą mieć lepiej. A w PRL'u to tylko "komuchy" miały dobrze (nawet bardzo), a reszta miała "za dużo żeby umrzeć, za mało żeby żyć". Poza tym, kto miał wtedy prawo rzeczywistego głosu - tylko PZPR
  Pozdrawiam zwolenników "komuny" - szczeart