Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

GRATULACIE DLA DONALDA TUSKA

(3)
2013-08-24 13:14 | włodek tarała
Tusk wygrał wybory na szefa PO i to , a nic innego się nie liczy . Wynik jaki osiągnął , jest bardzo dobry , choć nie tak dobry jaki miał Miller z SLD 90% , kiedy był jednym kandydatem i Kaczyński 99,99 % jak w Korei Północnej , kiedy wybierano Go na zjeżdzie PiS.
Brawo , , to były demokratyczne wybory , ciekaw jestem czy inne partie na podobna walkę pójdą.
Brawo PO i demokracja i na pohybel oszczercom.