Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Promocja młodej sztuki

(1)
2013-09-12 11:42 | Brain
Zakładam tent temat w dziale "Kraj" , gdyż problem promocji ciekawych działań artystycznych dotyczy całego kraju.Proszę osoby zainteresowane o umieszczanie w tym wątku linków , oraz komentarzy dotyczących wybranych artystów i ich działalności.

Na pierwszy rzut
Linki do strony internetowej oraz profilu FB Piotra Kolanko - malarz performer, grafik, rysownik, z terenów pogranicza.
https://www.facebook.com/pages/Piotr-Kolanko-Ekspresja/650706368291851
http://www.piotrkolanko.cba.pl/