Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Licznik polskiego długu bije już trzy lata

(1)
2013-09-23 10:39 | kostek_2004
Balcerowicz, który wsławił się tym ze był słupem dla Banku Światowego i p. Sachsa nie powinien publicznie zabierać głosu. Był największym szkodnikiem okresu transformacji, dokonał skutecznie przepływu majątku prywatnego Polaków oraz tego "skumulowanego" w przedsiębiorstwach PRL do firm obcych. Transformacja Balcerowicza podcięła także na długie lata możliwości rozwoju, zabierając kapitał z Polski i redukując innowacyjność naszej gospodarki do poziomu Ghany. Był głównym czynnikiem sprawczym długu, który teraz liczy. Uczciwe rozliczenie "profesora" jeszcze przed nami ale stanowi nieodzowny krok by zacząć budować jakąkolwiek własną strategię.