Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nam wszystko wolno

(4)
 • 2013-09-25 22:57 | szymon.olkowski

  Od rzeczy

  Jeden artykuł w "od rzeczy"i juz można zakochać się we Francji.
 • 2013-09-25 22:57 | szymon.olkowski

  Od rzeczy

  Jeden artykuł w "od rzeczy"i juz można zakochać się we Francji.
 • 2013-09-26 14:35 | jotesz

  Dorzecze amazonki głupoty

  Nie mogę się nadziwić, co wykluło się z tego Łysiaka, ulubieńca czytelników peerelowskich, którego książki wtedy wydawano często, solidnie, w twardej oprawie i z kolorowymi ilustracjami. Z tamtych czasów mam jego książki napoleońskie i różne inne. Wtedy pisał językiem eleganckim, kulturalnym i były to rzeczy interesujące.

  Teraz wydaje się, że Macierewicz jest olimpijsko spokojny przy Waldemarze Ł., którego ogarnął jakiś amok.

  ps. przy okazji dodam, że to, iż pan Waldemar zabrał się sam za oprawę graficzną swych książek jest gwoździem do trumny tych smutnych publikacji...
 • 2013-09-30 16:09 | dziadek009

  Re:Nam wszystko wolno

  Bardzo smutne,lecz widocznie pan Waldemar dotarł do źródła ludzkiej głupoty tylko nie wie jeszcze że to źródło jest niewyczerpane.