Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

(8)
„Romowie byli znakowani jako ‘całkowici Z’”, głosi tytuł w Dagens Nyheter. Artykuł zawiera kolejne sensacyjne doniesienia w sprawie szufladkowania Romów przez szwedzkie władze.
 • 2013-10-01 21:04 | Ku przestrodze

  Ehhhh ..ta lewicowa ideologia

  Warto pamiętać ,że przez te wszystkie lata kiedy tak troskliwie się opiekowano
  cyganami ,szecja była rządzona przez socjaldemokratów czyli zachodnio europEjską mutację komunizmu -faszyzmu -ateizmu.
 • 2013-10-02 09:50 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  Aktualnym węgierskim władzom zarzucono faszyzm,bo Romom odłączono wodę,bo nie chcieli wnosić opłat.
 • 2013-10-02 10:44 | znafca

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  ci, ktorzy mieli "przyjemnosc" mieszkac z romami jako sasiadami potrafi to zrozumiec!
 • 2013-10-02 13:52 | herbapol

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  Bo każde państwo ma święty obowiązek dostarczać cyganom bezpłatnie wodę,gas i prąd.Bo każde państwo,szczególnie demokratyczne,ma wiele obowiązków wobec cyganów.Tylko cygan nie ma żadnych.
  PS.Przez wieki całe cygan był w Europie zwany cyganem.Przyszła jakaś śmieszna poprawność polityczna i z cygana zrobił się Sinti & Roma.
 • 2013-10-02 20:05 | camel

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  Ale miałeś coś konkretnego do powiedzenia, czy zupełnie nic? Biorąc pod uwagę bardzo bliskie związki faszyzmu z kościołem katolickim zastanawia mnie połączenie, które uczyniłeś "komunizm-faszyzm-ateizm". Czy wzięło się ono stąd, że kościół usiłuje wkłamać Polakom iż niewiele miał wspólnego z Trzecią Rzeszą? Lepiej nie wierz w te kłamstwa, dla własnego dobra. Chcesz fotki polskich katolików-faszystów maszerujących po polskich miastach w latach trzydziestych? Faszystów błogoslawionych przez księży, stawiających ołtarze, praktycznie nie podnoszących się z kolan. Faszyzm i katolicyzm to bardzo sobie bliskie ideologie.
 • 2013-10-02 20:31 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  Mniejszości narodowe w Polsce mają swoją historię.W II RP działalność wywrotowa była nawet chroniona przez Ligę Narodów.Strategia grupowa ujawniła się kolaboracją najpierw zbolszewikowanych Żydów z sowietami,a następnie Ukraińców z Niemcami.W zbrodniczym holocauście przeciw Żydom uczestniczyli z własnej i nieprzymuszonej woli ich pobratymcy.
  Nacja Romów ma swoją kulturę i zwyczajowe prawo będące w konflikcie z republikańskim.
 • 2013-10-03 08:55 | #-#

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  2013-10-02 20:31 | Mieczysław S.Kazimierzak

  natomiast u "pana" wyraznie wystepuje konflikt z inteligencja!
  WESZYSTKO kojarzy mu sie tylko z Zydami!
 • 2013-10-03 14:42 | bolec

  Re:Szwecja: Rząd uważnie monitoruje Romów

  Szwecja to igraszki - Słowacja czy Rumunia to bomby etniczne z tykającymi zegarami. Zakłada się, że jeżeli w Słowacji władze nie zahamują ich przyrostu naturalnego, to za 20-30 lat oni będą większością w kraju. Kto będzie płacił podatki? Ja nigdy nie spotkałem pracującego Cygana! Przyczyna jest tutaj dość błaha: w/g ich tradycji romanipem pracować to wstyd :)