Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POLITYKA Wydawcą Roku 2013

(2)
Miło nam poinformować, że w jubileuszowym, dwudziestym raporcie magazynu Media i Marketing Polska na temat prasowego rynku wydawniczego POLITYKA otrzymała tytuł Wydawcy Roku.
 • 2013-10-04 10:24 | frycii

  Gatulacje!

  Droga Polityko!
  Serdeczne gratulacje z powyzszej okazji od trzeciego pokolenia czytelnikow. Troszke nam sie ztabloidyzowalas ostatnio, ale mam nadzieje, ze to tylko 'taki kryzys wieku sredniego'.
  Usciski!
 • 2013-10-27 14:28 | rvrl

  Re:POLITYKA Wydawcą Roku 2013

  W pełni zasłużenie.

  Proponuję, w ramach dalszego rozwoju Polityki Cyfrowej, małą aktualizację - udostępnienie Polityki w sklepach z aplikacjami na systemy Android, iOS itd. - równolegle z dostępem przez WWW. Odrębna ikona na pulpitach telefonów i tabletów z pewnością by się sprawdziła, a Polityka byłaby o kilka kliknięć biżej ;)