Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tomasz Hopfer - ojciec warszawskiego maratonu

(2)
Pierwszy Maraton Warszawski to dzieło Tomasza Hopfera, wielkiej osobowości telewizyjnej gierkowskiej Polski. Człowieka ulepionego z talentu, pasji, lęków i rozterek.
 • 2013-10-19 18:14 | aps1968

  Tomasz Hopfer

  Tomasz Hopfer to była znakomita postać swoich czasów. Byłem wtedy dzieckiem, i to był jeden z tych ludzi widzianych w telewizji, którzy powodowali, że chciało się ją oglądać. Zawsze uśmiechnięty, taki "amerykański", w najlepszym tego słowa znaczeniu. Szkoda, że młodo, w sumie, umarł.
 • 2013-10-20 03:59 | rej-1

  Re:Tomasz Hopfer - ojciec warszawskiego maratonu

  "Dwa kanały publicznej telewizji wcześniej wypełnione są przede wszystkim relacjami ze spustu surówki, obrad plenów, opiewają trud ludu pracującego miast i wsi"

  Czy autor faktycznie ogladal w tych latach telewizje polska?

  P.S. "Wikipedia" podaje, ze pan Tomasz byl internowany.
  Czy to prawda?