Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O obronie pulkownika Kuklinskiego

(1)
2013-11-01 09:00 | ranwers
Piekna historia osobistego zaangazowania.
Trzeba tylko pamietac, ze plk. Kuklinski zlozyl swojej ojczyznie przysiege jako zolnierz i ja sponiewieral. Zdrajca pozostaje adrajca nawet jesli tworzy sie wokol niego mit ratowania swiata przed domniemana katastrofa, nawet jesli taka katastrofa okazuje sie realna. Choc polityka to dosyc plynna materia i jak wielokrotnie pokazala historia, hipotetyczne scenariusze moga byc zupelnie bledne. Dla lamiacych przysiegi nie powinno byc taryfy ulgowej. Czy dzisiejsi oficerowie maja czerpac z tego przykladu gdy np. dojda do wniosku, ze obecni sojusznicy nie sluza sprawie polskiej?