Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(1)
Przy okazji zjazdu dolnośląskiej Platformy wyszło na jaw, że największą polityczną ambicją tamtejszych działaczy jest zatrudnienie się w KGHM. I że każdy, kto obieca im takie zatrudnienie, może liczyć na ich szerokie poparcie i głos w wyborach.
 • 2013-11-07 20:43 | q602

  Robota polityczna - KGHM

  Szanowny Panie 1. sekretarzu Podstawowej Organizacji Partyjnej w KGHM:
  Zwracam sie z prosba o przyjecie mnie do pracy w KGHM na godziwej, dobrze platnej i lekkiej posadzie. Kierowca plus samochod – niekonieczne.
  Prosbe swa motywuje tym, ze jestem czlowiekiem wyksztalconym, uczciwym, pracowitym, kolezenskim, niepalacym, bezpartyjnym. W zyciu kieruje sie szczytnymi ideami, etosem, wartosciami humanitarnymi i dobrem spolecznym. Z racji bezpartyjnosci nie bede sluchal wrazych podszeptow, nie ulegne naciskom grup sprawujacych wladze i nie zaprzedam sie innym mafiom.
  Prosze o przychylnosc.
  Z bezpartyjnym pozdrowieniem – Zyczliwy.