Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

101 lat Niny Andrycz

(2)
Wiek kobiety to temat drażliwy. Nina Andrycz dodatkowo zrobiła z niego temat skomplikowany i świat do dziś nie zauważył, że już rok temu skończyła sto lat.
 • 2013-11-16 11:57 | Leonard Piotrowski

  101 lat Niny Andrycz

  Jeśli ktoś z Państwa Redaktorów będzie w przyszłości pisał o przedstawicielu kultury polskiej niechaj nigdy przenigdy nie zapomni że przymiotniki dama, najpiękniejszą, księżniczka, królowa, caryca, wszech czasów nazywa się jej ekscelencja Pani NINA Andrycz.
  Zna polski język ! Jest a jakby jej nie było, mówi niewiele zawsze na temat krótko zwięźle, jest aktorką uwielbianą przez 4 pokolenia, skromna dostojna znająca swoją wartość a jednocześnie nie daje odczuć że ma przewagę nad interlokutorem liczona w latach świetlnych.
  Piszący o Kulturze o tej KULTURZE, ruszcie zwoje tyłeczki i zróbcie sensowny wywiad z Panią, tak aby nie było powtórki z Premiera Mazowieckiego kiedy liczne zastępy bliźnich głosowały na jakiegoś indianera bo Mazowiecki to żyd, a potem wylewali krokodylowe łzy i pchali się do pierwszych rzędów na jego pogrzebie, lub stawali na szarym końcu bo wstyd i hańba jaką się okryli za jego życia nie pozwalały na zajęcie bardziej stosownych miejsc. Zaiste dziwny jest ten K raj nad Wisłą.
 • 2014-03-16 11:12 | Slagi

  Re:101 lat Niny Andrycz

  Komentatorze pode mną, a ładnie to tak poprawiać redaktorów. Idą Pańskim tokiem rozumowania to, gdy w tekście pojawiają się na ten przykład meble pokojowe, również należy im przeróżnymi przymiotnikami nadawać dodatkowego znaczenia - bo przecież piękne, desinerskie itp. Nie przesadzajmy.