Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wśród wysp i mostów Wrocławia

(1)
Architektoniczna różnorodność Wrocławia bywa nazywana kociokwikiem. Inni widzą w tym dowód na żywotność miasta i jego odwagę w zmaganiach z przestrzenią.
  • 2013-11-19 20:41 | cgc

    Kozanów vs Gaj

    "Czasami wychodziło to lepiej – jak na słynnym na całą Polskę z powodziowej klęski Kozanowie, czasami gorzej – jak na osiedlu Gaj, przygnębiającej megastrukturze wielkich bloków dla blisko 30 tys. mieszkańców."

    Co autor miał na myśli, to chyba tylko on sam wie. Czy Kozanów nie jest aby również przygnębiającą megastrukturą wielkich bloków? Co w nim niby jest lepszego?