Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tusk ogłosił zmiany w rządzie. Siedmiu nowych ministrów

(3)
2013-11-20 12:00 | TKosowski
"żąglować"? Eeee, chyba "żonglować".
  • 2013-11-20 12:35 | zet

    Re:Tusk ogłosił zmiany w rządzie. Siedmiu nowych ministrów

    Trochę świeżej krwi w rządzie ma umożliwić panu Tuskowi dotrwanie na stanowisku do końca kadencji. Powołani dzisiaj ludzie do gabinetu są w stanie mu pomagać w realizacji zamiaru. Także opozycja,szczególnie jej najmocniejsza część/PiS/ odegra/zapowiedziano/ dość pozytywną rolę w planach premiera. Jako obywatel i podatnik życzę rządowi bezpiecznego dryfowania do brzegu,bo wszelkie wstrząsy są niewskazane. Najbliższe wybory/za 2 lata/ powinny stworzyć postępową /jak na polskie warunki/ koalicję do sprawniejszego od obecnego układu kierowania państwem.
  • 2013-11-20 12:40 | wladimirz

    Kluzik = samobójstwo wyborcze Tuska&PO!!!:-(((

    Kluzik-Rostkowska - superprezent Tuska dla Kaczyńskiego!!! Zdrajczyni z 2 partii, której jedną umiejętnością jest gładkie (choć niekoniecznie sensowne, jak się wsłuchać) splatanie zasłyszanych zdań i zwrotów. Jak na pole minowe i bagno w jednym, jakim jest MEN, to tyle co nic!!! Tusk&PO podpisali na siebie wyborczy wyrok śmierci!!!