Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polscy renegaci

(2)
2013-11-24 15:29 | Zbyszek45
1) Były premier Tadeusz Mazowiecki i były minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek storpedowali inicjatywę powstania polskiego rejonu autonomicznego na wschodniej Wileńszczyźnie i Grodzieńszczyźnie, czego opłakane skutki odczuwają mieszkający tam Polacy do dnia dzisiejszego.
2) Wszyscy obrońcy Julii Tymoszenko, która opowiadała się za rozbiorem Polski i przyłączeniem Podlasia, Chełmszczyzny, Zamojszczyzny, Nadsania i Łemkowszczyzny do Ukrainy.
3) Były prezydent Lech Kaczyński, którego zwłoki bezczeszczą Wawel w dniu 11.07.2008 roku, w 65-tą rocznicę Ludobójstwa na Kresach po rozmowie z ambasadorem Ukrainy zrezygnował z patronatu nad w/w uroczystościami i przejął patronat nad banderowskim festiwalem kultury ukraińskiej w Sopocie.