Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poseł – były agent zawieszony za groźby

(56)
Poseł PiS Tomasz Kaczmarek posiada niewątpliwie wiele talentów, ale od dawna wszystkie przyćmiewa łatwość, z jaką wywołuje skandale. Obciążają nie tylko jego konto, ale i partii, z której sztandarami obnosi się na co dzień.
 • 2013-12-16 15:23 | Saurom

  nie wyszło z Wiplerem nie wyszło z Hoffmanem teraz Kaczmarek

  Nie wyszło z Wiplerem jednak sprawa nie wygląda tak jednoznacznie, że poseł Wipler miał się pobić po pijaku z policjantami. Nie wyszło również z Hoffmanem pomimo nagłaśniania przez politruków z Polityki sąd w Wielkopolsce uznał, że rzekome nieprawidłowości w sprawie zeznania podatkowe nimi nie są i wszystko jest w porządku. Cóż wiec pozostało nieustraszonemu "niezależnemu" reporterowi dziennikarzowi śledczemu Pytlakowskiemu Kaczmarek. Jeżeli to co pisze pan jest prawdą to rzeczywiście jezyk i postawa jest naganna.

  A z drugiej strony czy pan Pytlakowski sprawdził czy aby małżonek rzeczonej pani nie jest powiązany z PO w końcu to ugrupowanie wyspecjalizowało się w różnego rodzaju podsłuchach i prowokacjach patrz Taśmy Miodowicza a właściwie Wilka, taśmy z Dolnego Ślaska. W końcu dla dziennikarza należy obowiązek sprawdzenia wiarygodności źródła. Och przepraszam ale czegóż to ja wymagam od politruka Pytlakowskiego który po otrzymaniu zadania znaleźć brudy na PIS trzasnął obcasami. A tak miedzy nami to ile pan otrzymuje z tych 590 tysięcy złotych przekazywanych Polityce przez Tuska z pieniędzy ministerialnych?

  Czy według pana jest to uczciwe, żeby dziennikarz brał pieniądze od rządu przecież waszym obowiązkiem jest patrzenie władzy na ręce?

  A może się mylę.
 • 2013-12-16 16:35 | sprint

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Charakterystyka bylego agenta i obecnie posla jest zblizona do potopowego Kmicica, czyli jak najbardziej patriotyczna. Tamten zabijaka potrafil tez swawolic, zabijac swoich oponentow, czy nawet w lzejszy sposob ,,batozkami boso i nago pogonic po sniegu". Posel Kaczmarek czyni wszystko, jak poprzedni, dla dobra ojczyzny i na koniec zostanie oczyszczony i uznany za bohatera, podobnie jak potopowy pan Andrzej. Taki zawsze narozrabia i jeszcze w wiekszej slawie na wierzch wyplynie.
 • 2013-12-16 17:05 | Stupecki

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  @saurom
  Tak, mylisz się, i to we wszystkim.
 • 2013-12-16 17:06 | Stary Polak z PRL-u

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Od kiedy to PiS-owi zależy na wizerunku?
 • 2013-12-16 17:51 | wnukmarek

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Skoro tak, to co tam u Nowaka?
 • 2013-12-16 18:44 | Jer11

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Czy "Saurom" to jakis rzecznik politykierow rodem z PiSuaru?

  P.S. Istnieja nagrania tego "posla" gogusia...
 • 2013-12-16 18:46 | blue

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  A czy Nowak zamierzal kogos pobic???
 • 2013-12-16 18:59 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  W czym tu się mylę o ile sobie przypominam przy innej kwestii ile dostają pieniędzy dziennikarze od partii politycznych redaktor Jerzy Baczyński twierdził, ze w Polityce nikt nie bierze. Teraz dowiadujemy się, że jednak biorą tylko, że te pieniądze które przekazuje PO są nie z konta PO ale z naszych podatków- słowem mamy do czynienia z defraudacją. Domyślam się, że gdyby coś takiego wyszło na jaw za rządów SLD to słyszelibyśmy słowa potępienia a teraz co cisza obłudnicy milczą. Ciszej nad tą trumną nic takiego nie było nie miało miejsca. Podobnie jak za rządów PIS wyszło na jaw, że Związek Harcerstwa Polskiego RP otrzymał więcej pieniędzy niż ZHP to od razu podniosła się wrzawa.

  Podsumowując tego rodzaju praktyka jest groźna dla państwa, gdyż obowiązkiem dziennikarzy jest patrzenie władzy na ręce. Te 590 tysięcy złotych jaka otrzymała redakcja Polityki wiele wyjaśnia miedzy innymi udział w nagonce na Piotra Guziała oraz tę "gorącą" gdyż opłaconą pieniędzmi z podatków miłość do HGW jak również "gorącą" obroną Nowaka.

  Nie dziwię się także, że usuwano moje posty z linkiem do artykułu wsieci.pl o podobnej treści dotyczącej Wyborczej.

  Sądze, że redakcja Polityki powinna w kolejnym numerze przeprosić swoich czytelników za sprzeniewierzenie się zasadom etyki dziennikarskiej oraz obowiązkom dziennikarza.

  Poniżej link z Przeglądu z informacją o której mówię.

  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kogo-lubi-rzad
 • 2013-12-16 19:04 | Byniek

  Nie bój żaby.

  Jak PiS to wytłumaczy ? Bardzo prosto; prawo Kalego jest niezmienne.
 • 2013-12-16 20:47 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Udowodnij mi, że jestem opłacany przez PIS a jak nie masz dowodów to milcz. Podałem informację o ile sobie przypominam Przegląd nie jest przychylnie nastawiony do PIS widzisz ja czytam gazety obu stron.
 • 2013-12-16 20:52 | blue

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Cytat z internetu:

  "Kaczmarek służył w mszy, która odbyła się w Sanktuarium Matki Boskiej na Jasnej Górze. I aktywnie udzielał się podczas uroczystości.

  - Czytałem z ambony fragment Pisma Świętego z Nowego Testamentu. To była msza w intencji obrony życia, rodziny i narodu. Miałem też okazję pomodlić się przed Najświętszą Panienką w intencji wyzwolenia Polski z rąk złodziei - powiedział Kaczmarek."

  Prawdziwy "katolik", prawdziwy PiS-owiec???
 • 2013-12-16 21:25 | -leski

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Czy ktoś wie, jak wygląda członek zawieszony w PiSuarze?
 • 2013-12-16 22:07 | aaaaa

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Toniemasz Dzems Błond w ... akcji.
 • 2013-12-16 22:24 | białas

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Panie Red. z punktu widzenia prawa karnego, zachowanie posła chyba jednak nie wyczerpuje znamion przestępstwa. Brak jest w publikacji okoliczności zdarzenia. Same wypowiedzi, w tak szanującym się tygodniku, to zbyt mało. Pan poseł jest mi politycznie obojętny. Jego zachowanie moralnie wątpliwe. Nie znamy zachowania/reakcji drugiej strony. Natomiast interesujące jest to, że w ostatnim okresie zbyt dużo ataków na przedstawicieli PIS. A to co stało się z posłem Hofmanem, to zakrawa na kpiny. To aż prokurator musiał stwierdzić, że jego zachowanie to wykroczenie i to przedawnione. Publikacje, natomiast w randze potężnej afery, a koniec tej afery? Czyżby panowie z CBA byli tak kiepskimi znawcami prawa, że nie mogli odpowiednio ocenić tej sprawy. Przecież prawo wyraźnie wskazuje, że nie wszczyna się, a wszczęta umarza postępowanie w przypadku przedawnienia. To jest elementarz dla śledczych. Chyba, że chodziło o krzyk w mediach. PIS jest mi politycznie obcy, ale minimum przyzwoitości w mediach, które powołują się na to, że są wyrazicielem społeczeństwa, się należy.
 • 2013-12-16 23:16 | Sceptyk

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Tak, z punktu widzenia prawa karnego, zachowanie posła nie wyczerpuje znamion przestępstwa.
  Za to z punktu widzenia normalnego człowieka to zachowanie wyczerpuje znamiona chamstwa i prostactwa połączonych z bezczelnością i poczuciem bezkarności. Jak można głosować na takiego człowieka jako "przedstawiciela narodu"?
 • 2013-12-17 00:00 | Eau de Cologne

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "Panie Red. z punktu widzenia prawa karnego, zachowanie posła chyba jednak nie wyczerpuje znamion przestępstwa."

  To, ze grozil to za malo? Trzeba bylo czekac az kosci polamie, lub sprowadzi "kolezkow ze sluzb" (na ktorych sie powolywal)??

  P.S. Niezaleznie od prawa karnego, pozostaje niesmak. Kolejny posel RP okazuje
  sie byc zwyklym szmaciarzem oraz chamem....
 • 2013-12-17 00:29 | Esteban Peres

  Poseł Hofman czyściutki?

  Mylisz się "białas". W sprawie Hofmana nie zarzuty prokuratorskie były najistotniejsze tylko jego relacje z "dawcą" pożyczek.Ta okoliczność jest bardziej bulwersująca, niż nie zapłacenie podatku od pożyczek.A propos niezapłaconych podatków... Prokuratura nie stwierdziła w tym przypadku, że nie doszło do naruszenia prawa, bo doszło, tylko, że nie miało ono rangi przestępstwa a wykroczenia. Z tego tez względu niemożliwe było ściganie z uwagi na krótszy w przypadku wykroczenia okres przedawnienia.Ale naruszenie prawa niewątpliwie miało miejsce. Czyli Hofman nie taki czyściutki, a to że już przymierza się jako rzecznik PIS do denerwowania ludzi swoja butą, arogancją, chamstwem to tylko świadczy o umiejętności dobierania kadr przez prezesa. Nikt tak do Pis-u skutecznie nie zniechęca jak własnie Hofman, Błaszczak, Brudziński itp. osobniki. To tak jak z tym zniechęcaniem do kościoła i wiary w Boga i zasług w tym zakresie kiepskich proboszczów.
 • 2013-12-17 00:56 | Esteban Peres

  Mylisz się Sauron

  Z Wiplerem wyszło, i głupotę zrobił Gowin, że go przygarnął. Z Hofmanem tez wyszło,bo prokuratura wcale nie stwierdziła, że Nie naruszył on prawa, a jedynie, że nie było to przestępstwo a wykroczenie. I z powodu przedawnienia odstąpiono od ścigania. Wykroczenie podobnie jak i przestępstwo są czynami zabronionymi. Ale w przypadku Hofmana bardziej kompromitujące są jego inne wyczyny, w tym niejasne związki z "dawca " pożyczek.
  A poza tym w pozostałych sprawach jesteś tak samo wiarygodny jak w dwóch wyżej opisanych.
 • 2013-12-17 01:11 | Adam 2222

  Jer11, gdzie Ty w jego liście znalazłeś hint, ze on ma coś wspólnego z PiS to zostanie Twoja słodką tajemnica. Czyżbyś był harcerzem u Macierewicza? Procedurę łapówek dla mediów chyba zaczął Balcerowicz. Jako szef NBP zamieszczał b. drogie ogłoszenia


  o sprzedających się doskonale bonów, tylko w GW i Rzepie.
  Potem w GW Wajrak, dostał 60 tys, i dobrze pisał o jednym z ministrów środowiska. To ten dla którego żaby ważniejsze są do ludzi w Augustowie, ale nie przeszkadza mu ile drzew musi być ściętych na gazetę w której pisze o ochronie środowiska
 • 2013-12-17 01:11 | Adam 2222

  Jer11, gdzie Ty w jego liście znalazłeś hint, ze on ma coś wspólnego z PiS to zostanie Twoja słodką tajemnica. Czyżbyś był harcerzem u Macierewicza? Procedurę łapówek dla mediów chyba zaczął Balcerowicz. Jako szef NBP zamieszczał b. drogie ogłoszenia


  o sprzedających się doskonale bonów, tylko w GW i Rzepie.
  Potem w GW Wajrak, dostał 60 tys, i dobrze pisał o jednym z ministrów środowiska. To ten dla którego żaby ważniejsze są do ludzi w Augustowie, ale nie przeszkadza mu ile drzew musi być ściętych na gazetę w której pisze o ochronie środowiska
 • 2013-12-17 07:48 | Andrzej

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Agent Tomek reprezentuje Prawo i wymierza Sprawiedliwość.
 • 2013-12-17 09:31 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Skoro do tej pory nie skazano Hoffmana to po co wywlekano sprawę czyżby chodziło o to, żeby odwrócić uwagę od afery Nowaka taśm z dolnego Śląska i innych afer. A skoro jest ci wiadomo o innych kompromitujących wyczynach wykroczeniach Hoffmana to dlaczego nie składasz zawiadomienia do prokuratury. Czyżbyś czekał na kolejną aferę w PO? Skoro Hoffman jak twierdzisz popełnił inne wykroczenia to w takim razie powinien się tułać po sądach. Dlaczego więc o tym nie słyszymy w końcu w gazetach związanych z PIS zaczęłyby się pojawiać informacje o represjach Tuska wobec niepokornych.

  Jakoś nie słychać żeby miał gdzieś indziej jakąś sprawę więc jak to jest Esteban. No więc jak to jest w takim razie z twoją wiarygodnością.

 • 2013-12-17 09:40 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  I jeszcze jedno sam musisz przyznać, że w PIS i PO są zdecydowanie odmienne zasady postępowania z ludźmi co do których są podejrzenia, że mają na pieńku z prawem. W PIS Hoffmana i Kaczmarczyka natychmiast zawieszono w wszystkich funkcjach jak tylko się pojawiły stosowne informacje. Jak było w PO dobrze wiemy pozostawiło się Nowaka na stanowisku ministra pomimo, że ciążyły na nimi podejrzenia o ustawianie przetargów oraz działanie na korzyść firmy znajomego. Dopiero jak prokuratura przesłała informację, że sprawa jest poważniejsza żeby tylko nie stracić punktów w sondażach w pośpiechu zdymisjonowano go.

  Ludzie to widzą i to jest miedzy innymi jedna z przyczyn wzrostu PIS w sondażach i spadku PO. Nic tu nie pomogą brudne sztuczki politruków z PO.

 • 2013-12-17 09:52 | Artur

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Poseł skazany wyrokiem za wykroczenie musiałby oddać mandat poselski. Taka to sprawa. Ale Seremet skutecznie pilnuje i chroni pisowską sektę siewców złej nowiny przed odpowiedzialnością.
 • 2013-12-17 10:36 | popan

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Tu wyjaśnia się tajemnica starego epitetu: "Ch.. na kaczych nogach".
 • 2013-12-17 11:10 | zet

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "Prawdziwy "katolik", prawdziwy PiS-owiec??? "

  Cut,cut prawdziwy.
 • 2013-12-17 11:42 | slima11

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Prezes nie musi niczego tłumaczyć.On bazuje na grzechu pierworodnym ,ostoi katolicyzmu.Człowiek jest grzeszny i Bóg mu wybaczy.Oczywiście po modłach Jego funkcjunariuszy.Dlatego agentowi wszystko wolno ,bo to prawy katolik i w dodatku patriota.Nie chce już dobijać religji ,ale katolik zanim zacznie atakować powinien przemyśleć z jakich korzeni jego religja.Jnkwizycja i jej zbrodnie ,wojny krzyżowe itd.A propo wojen.nie od razu zrozumiałem mego ojca żołierza Andersa i Maczka ,tego od niedzwiedzia ,który przkazał mi-synu jak chcesz religji to nigdy katolickiej.Teraz rozumiem. ,
 • 2013-12-17 13:17 | Esteban Peres

  Do Saurona

  Zdominowałeś ilością wpisów to forum, ale ilość za nic w świecie nie chce przejść w jakość. Ty po prostu nie rozumiesz czym się różnią wykroczenie od przestępstwa i nie wiesz, że są to dwie formy popełnienia czynu zabronionego.W obu przypadkach mogą być ścigane przez odpowiednie organy. Nie rozumiesz też istoty takiej instytucji prawnej jaka jest przedawnienie ścigania.To, że organy ścigania (prokuratura)odstąpiły od ścigania mimo że przestępstwo lub wykroczenie miało miejsce nie oznacza, że sprawca został uniewinniony. Upiekło mu się tylko, że nie będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem.
  W tej sytuacji pozostaje tylko ocena moralna takiego postępku. I musisz przyznać, że nie może być ona pozytywna, a Hofman nie ma prawa cieszyć sie nieskalaną czystością.
 • 2013-12-17 13:58 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  O ile przypominam sobie, w Polsce obowiązuje chyba jeszcze zasada domniemania niewinności więc Hoffman także może z niej skorzystać. Skoro sąd oddalił sprawę znaczy się że nie popełnił danego wykroczenia.

  Mogę się zgodzić, że Hoffman nie jest tak znowu czysty ale to samo i to nawet w większym stopniu dotyczy PO. Ci z PIS nie próbują się przedstawiać jako ludzi, którzy troszczą się o wolności obywatelskie. A co robiła PO ile razy to politykierzy z tej partii mieli na ustach piękne słowa swobody obywatelskie popieramy referendum. A jak przychodziło co do czego to nagle wychodziła prawda że są obłudnymi cwaniakami, którym zależy jedynie na utrzymaniu się u żłoba.

  Zgodzisz się chyba również, że dziennikarz nie powinni przyjmować jakichkolwiek pieniędzy od rządu, gdyż ich podstawowym obowiązkiem jest patrzenie władzy na ręce. Poza tym skoro PO chce płacić dziennikarzom to chyba stosowne byłoby gdyby skarbnik przeznaczył fundusze z składek partyjnych a nie żeby wykorzystywano do tego pieniądze z podatków.

  Kończąc skoro dziennikarze i redakcja Polityki przyjmują pieniądze od PO powinni w artykułach wyraźnie zaznaczyć, że jest to artykuł sponsorowany a nie udawać, że rzekomo są niezależni i bezstronni.
 • 2013-12-17 14:18 | volkischer beobachter

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Wszyscy tu sobie gadu, gadu, a nikt nie zwraca uwagi na rzecz najważniejszą w tej całej sytuacji. Od dawna wiadomym było co sobą reprezentuje Pan Poseł Tomasz więc nie do końca rozumiem te głosy świętego obuzenia.
  Bardziej zdumiewającym jest, że zdarzenie to zostało nagrane na prywatnym spotkaniu towarzyskim. Czy Pan Poseł był/jest w sferze zainteresowań służb i inwigilacja tegoż spotkania odbywała sie w ramach czynności operacyjnych? Czy też jak zwykle ktoś wszystko potajemnie nagrywa i filmuje? Być może kiedyś sie przyda, nieprawdaż?
  Nie śpiewajcie przy goleniu, Panowie. Wielki Brat, Ra, czuwa........
 • 2013-12-17 15:11 | Kocio

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Drodzy forumowicze, dajcie spokój Sauromowi. Jego nick dowodzi, jak w oryginale, że z zasady miesza style i to nie tylko w muzyce. To ktoś, któremu wszystko jednoznacznie się kojarzy z ..... " to wina Tuska". Pisuardzi i pisuardessy już tak mają, że wszędzie wyczuwaja prowokację, oczywiście kierowaną przez.... Wiadomo, że Tomuś, Hofmann, Wilper to ludzie honoru i abstynenci nie wchodzący w żadne układy finansowe ani towarzyskie z biznesmenami ani z bizneswomenkami. Oni wszystkie brudy w polityce rzadzących kierują do sądów. Tusku nasłał na Tomusia męża znajomej z restauracji z dyktafonem, później pofałszowali z nagraniami i poszli do wybranych, opłacanych z państwowej kasy dziennikarzy. Resztę już znamy.
  Poeta napisał "kto inaczej nie potrafi ten się chwyta pornografii". Czy to coś lub kogoś wam przypomina?
 • 2013-12-17 15:31 | Maciej Folta

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Kompromitujesz się. Domniemanie niewinności to co innego, niż przedawnienie. Domniemanie niewinności zakłada, że wątpliwości tłumaczy się na korzyść oskarżonego. Przedawnienie oznacza, że choćby dowody były niezbite, to nie prowadzi się postępowania, a nie że czynu nie było.

  Ci z PIS nie próbują się przedstawiać jako ludzi, którzy troszczą się o wolności obywatelskie.

  Nie. Robią się tylko na szlachetnych patriotów. I używają sztuczek a la dziadek z Wehrmachtu. Pamiętasz, co się działo potem z Jackiem Kurskim? Jak chwilę po wyborach wrócił sobie do partii, jak gdyby nigdy nic.

 • 2013-12-17 16:46 | atalia

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  O, "Polityka" broni posła Kaczmarka z PiS-u w identyczny sposób, jak i senatora Piesiewicza z PO. Podoba mi się taka obiektywna postawa "Polityki".

  Kali pamiętać, co "Polityka" pisać.
 • 2013-12-17 16:58 | Eau de Cologne

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Co zas powiedzial super, hiper, ultra-konserwatywny T. Terlikowski:

  "Jak zauważa Tomasz Terlikowski, "wielbiciele" przekonują, że nic się nie stało, że "każdy ma prawo do narzeczonej, nawet jeśli jest ona czyjąś żoną, i że w ogóle to winien jest namolny mąż." Postawę polityków z prawicy nazywa "przyjęciem klasycznej moralności Kalego". I tłumaczy: "Moralność, zasady stają się tylko biczem do okładania nimi tych z drugiej partii. Oni mają być wierni, kulturalni i nie powinni uwodzić cudzych żon. A nasi chłopcy, nawet jeśli deklarują, że są tacy konserwatywni, robić tego nie muszą."

  Do obrońców Kaczmarka publicysta Frondy kieruje taki apel:

  Panowie wesprzyjcie posła swoimi żonami. Podzielcie się z nim kobietami, które kochacie (jeśli oczywiście one i on zechcą). A jak już to zrobicie, to z dumą się tym pochwalcie... Nie zrobicie tego? To nie opowiadajcie o tym, że winien jest mąż, że powinien się wycofać, a nie namolnie przeszkadzać posłowi balować z jego żoną, że nie ma o czym mówić, i że to wszystko spisek. Za pewne działania się płaci... Dobrym imieniem."

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15148905,Terlikowski_do_obroncow_agenta_Tomka___podzielcie.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk#ixzz2nkR4YcoM
 • 2013-12-17 17:11 | Jer11

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Szanowny "Adamie", swoja opinie (czy tez - podejrzenie) opieram nie na jednym lisciku "Sauroma", a na WIELU jego wpisach na forach (tematach) Polityki...
 • 2013-12-17 17:14 | Eau de Cologne

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "Skoro do tej pory nie skazano Hoffmana to po co wywlekano sprawę"
  ---------------------------------------------------------------------

  Wyjatkowo pokretna argumentacja! Czyzby to kolejny zwolennik
  "teorii spiskowych" produkowal sie na forum?
 • 2013-12-17 17:34 | Eau de Cologne

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "O ile przypominam sobie, w Polsce obowiązuje chyba jeszcze zasada domniemania niewinności więc Hoffman także może z niej skorzystać. Skoro sąd oddalił sprawę znaczy się że nie popełnił danego wykroczenia."

  ... i znowu "Saurom" raczy wypisywac bajki?
 • 2013-12-17 17:36 | Eau de Cologne

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Poseł skazany wyrokiem za wykroczenie musiałby oddać mandat poselski. Taka to sprawa. Ale Seremet skutecznie pilnuje i chroni pisowską sektę siewców złej nowiny przed odpowiedzialnością.
  =====================================================================================

  Dokladnie tak to wyglada!
 • 2013-12-17 17:55 | atalia

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Pisałem o obiektywnej publicystyce "Polityki", a nie Kaczmarku.

  Ale teraz napiszę o pośle Kaczmarku. Poseł Kaczmarek i senator Piesiewicz to jedno i to samo najdobrzejsze dobro Narodu Polskiego. Posła Kaczmarka z PiS-u i senatora Piesiewicza z PO trzeba: szanować, kochać, czcić, wielbić, ubóstwiać.
 • 2013-12-17 20:27 | atalia

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Zgadzam się z tobą, prezydent Sopotu z PO i już poza Po, lecz nadal wspierany przez PO okazuje się dżentelmenem oraz wzorem moralnym o wysokim standardzie.
 • 2013-12-17 20:27 | Esteban Peres

  Do atalii

  Odnoszę nieodparte wrażenie, że mimo dużej aktywności na forach "Polityki", Twoje posty są niezrozumiałe, nie wiadomo o co Ci chodzi, musisz trochę nad sobą popracować. Poćwicz sobie na razie na forum, może "faktu", może "super expresu"...
 • 2013-12-17 20:57 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  No tak to znaczy się, że Konstanty Miodowicz, Brochwicz to nie oni znaleźli Jarudzką i rozpętali aferę z oświadczeniem Cimoszewicza nieprawdaż. Oni zapewne również byli członkami PIS nieprawdaż.

  No tak przecież PO to taka partia czystych jak pupa niemowlęcia polityków, którzy nigdy nie byli odpowiedzialni za jakąś aferę nigdy nie stosowali brudnych chwytów wobec przeciwników politycznych nieprawdaż.

  A tak między nami lemingi kiedyż to winni śmierci Barbary Blidy Kaczyński i Ziobro staną przed sądem. Dlaczegóż to do tej pory nie stanęli? Czyżby dlatego, że do tej pory Tusk uważał, że nie ma z kim przegrać a jak się okazało że ma to nagle martwa Blida okazała się przydatna. A może dlatego, że Blida była członkiem SLD.
 • 2013-12-17 21:01 | Sa

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  I jeszcze jedno czy Tusk Miodowicz Brochwicz przeprosili za Jarudzką w końcu bo ja sobie tego nie przypominam. A i jeszcze jedną czy Biernat przeprosił posłankę Samoobrony Sandrę Lewandowską za to, że po pijaku razem z innym cwaniaczkiem z PO dobijał się w wiadomych celach do jej pokoju? Jego kolega okazał na tyle przyzwoitości i przeprosił a Biernat jakoś sobie nie przypominam.
 • 2013-12-17 21:04 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Można tutaj niektórym pogratulować znakomitego wyszkolenia odruchów Pawłowa krytykuje Tuska wiadomo zwolennik PIS hajże na niego. Ośmiela się pochwalić PIS dalejże na niego to pewnie jakiś PIS.
 • 2013-12-17 22:01 | atalia

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Tobie nie pomogło terminowanie na forach "Faktu" i "Super ekspresu", więc za dobrą radę dziękuję ckliwie, ale nie skorzystam.
 • 2013-12-17 22:56 | Esteban Peres

  Do Atalii

  No cóż Twoja wola,dalej pisz sobie komentarze "od rzeczy" i ciesz się, że jesteś anonimowy. A mówiła mi moja mama, by g... omijać. Zastosuje sie do JEJ rady a nie twojej "atalio".
 • 2013-12-17 22:56 | białas

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Eesteban Peres - proszę przeczytać jeszcze raz mój tekst, szczególnie odnośnie Hofmana - nie pisałem, że nie naruszył prawa - pisałem o przedawnieniu. A tak przy okazjo, przy pożyczkach chyba obowiązuje opłata skarbowa, a nie podatek, i to w wysokości 2 %, jeśli się nie mylę. A odnośnie tego "agenta", czytałem dzisiaj we Wprost publikację na temat tego zajścia. Krótko mówiąc jest wart "funta kłaków". Dwóch facetów /chyba niezbyt "przytomnych"/, w tym jeden w z góry określonym celu rozpoczął cały ten incydent bo chyba potrzebne były dowody do sprawy rozwodowej. Ot, i cała afera. Zazdrość, złość, zemsta itp. oraz alkohol robią swoje. Moralnie/etycznie sprawa wydaje się jednoznaczna.
 • 2013-12-17 22:57 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Jak Sawicką oskarżyli o korupcyjne malwersacje i pokazano taśmy z jej udziałem to wszyscy dziennikarze z Polityki i innych pisemek byli oburzeni, że podważano zasadę domniemania niewinności czyżby ta zasada była łybiórcza i dotyczyła tylko politykierów związanych z PO. Podobno w konstytucji jest zapisana równość wobec prawa więc jak to jest wobec jednych zasada domniemania niewinności obowiązuje ale drugich oskarża się i pozbawia się ich tego więc jak to jest podobno jedną z podstaw demokracji jest równość wszystkich wobec jednego prawa czyżby więc to także było łybiórcze. Czyżby taka była łomokracja wedlug lemingów i PO?
 • 2013-12-17 23:02 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Ot odezwał się odważny byle chłystek jakiś tam Esteban z psiej wólki Peres z gnojówki może się podszywać za kogoś innego skoro jesteś taki odważny dalej podaj swoje imię i nazwisko a nie nick. Nie ma obowiązku żeby podawać swoje imię i nazwisko więc każdy może pisać pod tym samym pseudonimem.

  Ale do kogo to ja mówię w końcu to jest wasza ulubiona taktyka Lemingów zastraszać jak się nie da to ośmieszać nie wspominając o zgłaszaniu do moderatora, żeby skasować dany komentarz
 • 2013-12-17 23:23 | Miro

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "Czy ktoś wie, jak wygląda członek zawieszony w PiSuarze?" pyta leski.
  Znakomicie zartobliwe!!! Teraz wypada tylko zapytac ktory czlonek?
  Szacunek.
 • 2013-12-18 00:36 | Esteban Peres

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Ha, ha ale mi dociąłeś, strasznie jesteś dowcipny, inaczej.
 • 2013-12-18 07:19 | Saurom

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Skoro jesteś aż tak odważny dlaczego więc nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem o ile sobie przypominam nie ma tutaj obowiązku podpisywania się personaliami. Ale czego się można spodziewać po jakimś tam lemingu.
 • 2013-12-18 19:24 | demetria

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Emerytowany agent-lowelas to Pis w pigułce: prostactwo, chamstwo, kołtuneria, braki w wykształceniu, bezrefleksyjność, ograniczoność, megalomania, pazerność, lizusostwo, a nade wszystko - hipokryzja. Osobnik, który sensem swego życia uczynił uwodzenie cudzych żon, czyli łamanie 6 i 9 przykazania, służy do mszy na Jasnej Górze. A elektorat, zwany czule "ciemnym ludem"? Kupował, kupuje, kupował będzie...
 • 2013-12-18 21:33 | blue

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  "Zazdrość, złość, zemsta itp. oraz alkohol robią swoje."

  To moze ktos taki nie powinien byc poslem (przedstawicielem narodu)?
 • 2013-12-18 21:37 | mixx

  Re:Poseł – były agent zawieszony za groźby

  Emerytowany agent-lowelas to Pis w pigułce: prostactwo, chamstwo, kołtuneria, braki w wykształceniu, bezrefleksyjność, ograniczoność, megalomania, pazerność, lizusostwo, a nade wszystko - hipokryzja.

  -------------------------------------------------------------------------------------
  Niestety, niektorym to nawet imponuje!
 • 2014-01-09 10:54 | oakpark

  Zabluzgana twarz PiS-u...

  ... czyli agent Tomek to produkt negatywnej selekcji kandydatów na posłów w tej partii. Kryterium głównym, jesli nie jedynym jest tam "słuchanie się" Prezesa Kaczyńskiego - w tym sensie takze PiS stanowi "mafię", nie tylko PO jak twierdzi od dawna Rafał Ziemkiewicz.

  Trudno wskazać, która partia jest wiekszym obciachem - czy PiS, PO czy PSL - bo ostatnio koło Jana Burego też się Piński z Uważam Rze kręci... gdzie nie spojrzeć - smród. Nawet Gowin rzucił pomysł głosowania w imieniu dzieci... człowiekowi, który chciałby znależć partię godną oddania na nia głosu po prostu rece opadają ... chęć spuszczenia całej tej "klasy" politycznej w kanał moze z czasem zaowocować wybraniem do Sejmu młodych narodowców - jedynej naprawdę antysystemowej siły politycznej... tyle, że niestety Ruch Narodowy nie składa się z samych Krzysiów Bosaków czy Jacków Korab-Kowalskich....8^). Moze jakiś mariaż Gowinowców z endekami? Tych, którzy mają siłę zmieść ten Augiaszówek Kaczotuski i tych, którzy mają pomysł na autentyczne odblokowanie energii młodych Polaków, zdolność przewalczenia obcych zawarowanych interesów, których broni obecna, kompradorska od SLD do PiS-u klasa polityczna...

  Zwykłe porównanie skali wzrostu wydajności pracy i wzrostu płac wskazuje, że płace są źródłem ciągniętych rent - ktoś tych pracowników wyzyskuje i nie tak trudno wskazac kto.

  Mrzonki, prawda? Dzisiaj jeszcze tak. Ale skala internetowej kpiny z Tuska i PO pokazuje, że naród ma dość. Jeszcze dwa lata wybebeszania "układów zamkniętych" z PO, PiS, PSL, SLD.... i możemy być pewni jakiegoś rozwiazania nawarstwionych sprzeczności... bomba pod obecnym układem politycznym tyka... nie ta od dra Kwietnia tylko bomba społeczna... i nikt jakos nie próbuje tego tykania usłyszeć.... 8^)