Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Adam Szostkiewicz

(1)
2013-12-18 16:55 | Janusz 40
Szczególnie dał się Pan poznać, kiedy w debacie z publicystą Tadeuszem Jacewiczem dał Pan wyraz przekonaniu, że Polska nigdy nie będzie przyjęta do struktur świata zachodniego (NATO i UE), gdyż nie będzie na to zgody Moskwy. Red. Jacewicz był zgoła innego zdania.

Ksiądz Lemański przypomina mi innego księdza-renegata - Leonarda Świderskiego; powinien Pan coś o nim wiedzieć - świnił przeciwko biskupowi Kaczmarkowi - ulubieniec komuny. Czyżby się Pan wpisywał na listę postkomunistów.