Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zbiórka nakrętek - Akcja charytatywna na wózek elektryczny

(2)
2014-01-05 15:05 | adamludek
Witam
Jestem 23-letnią osobą niepełnosprawną ruchowo od urodzenia mieszkającą na wsi.

Zbieram plastikowe nakrętki na zakup terenowego wózka elektrycznego Meyra Optimus 2 przystosowanego dodatkowo do mojej niepełnosprawności.
http://meyra.meyra-konzern.de/meyraweb/mk_down/PP_Optimus_R-Net_Flyer_170511.pdf
Koszt nowego wózka przekracza 20 000zł, co przekracza możliwości finansowe moje i mojej rodziny.
Zbieram nakrętki z twardego plastiku z wód, soków, napoi, kosmetyków, chemii, kaw, itp.

Każda nakrętka jest dla mnie cenna, bo przybliża mnie do spełnienia wielkiego marzenia, a potrzeba ich aż 4.5 miliona małych na jednego tira - około 40-50% ceny wózka. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży firmie recyklingowej w 100% przeznaczę na zakup wózka.

Gorąco zapraszam wszystkie chętne osoby/firmy do pomocy w zbieraniu po więcej informacji bezpośrednio pisząc na adres e-mail adamludek@wp.eu

Polub zbiórkę na FB:
https://www.facebook.com/TerenoweNakretki

Pozdrawiam serdecznie :)