Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy ta K(l)empa proszę pana była dobrze wychowana???

(2)
2014-01-14 08:54 | black jack
Wczoraj u Morozowskiego w TVN 24 festiwal chamstwa i ciemnoty w wykonaniu posłanki K(L)empy - obecnie szefowej zespołu parlamentarnego STOP IDEOLOGI GENDER - przypomniał mi się wierszyk Jana Brzechwy " Proszę pana, pewna k(l)empa (przepraszam kwoka)/ Traktowała świat z wysoka/ I mówiła z przekonaniem: /"Grunt to dobre wychowanie!" ....wierszyk kończy się pytaniem retorycznym - "Czy ta K(l)empa proszę pana była dobrze wychowana" ??? Powiem Wam: nie była, nie jest i nie będzie - jak zwykle zaprezentowała wdzięk i sztukę retoryki na poziomie przekupy starając się zakrzyczeć miłego spokojnego pana, specjalistę od gender. NIE ŻAŁUJCIE JEŚLI TEGO NIE WIDZIELIŚCIE