Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do pełna

(3)
2014-01-22 08:04 | rondine_bianca
A propos zdjęcia:
Proszę nie propagować tak ordynarnego sposobu picia: wlewanie do gardła na zasadzie 'zdrowie wasze w gardło nasze'. Wódkę także się pije o prostym kręgosłupie.
 • 2014-01-22 09:31 | camel

  Re:Do pełna

  Pokazanie jakiegoś zdjęcia nie jest "propagowaniem", przynajmniej nie zawsze. Proszę nie używaj kościelnej nowomowy. Kościół wymyślił kłamstwo, że jak ktoś (zaczęło się od gejów) pokazuje "też jestem, istnieję", to wtedy "propaguje", bo przecież istnieje realne niebezpieczeństwo, że jak Polak-katolik-pijący-ojciec-rodziny zobaczy uszminkowanego faceta z piórami w dupie, to z mety rzuci żonę, kościół i poleci całować sąsiada, prawda?
 • 2014-01-23 07:59 | rondine_bianca

  Re:Do pełna

  Pisząc swoje, powinnam była pamiętać: cokolwiek powiesz w sferze publicznej, zawsze to może być odczytane przez kogoś w sposób, który by ci w życiu nie przyszedł do głowy. O tym muszą pamiętać politycy.
  PS. Skoro przywołano Kościół: Urząd Nauczycielski Kościoła wie to dobrze i od dawna.
  Szacunek dla Kościoła, pozdrowienia dla Camela.