Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

straszny! dziadunio

(4)
2014-01-25 14:14 | toja1945


Straszny! Dziadunio.
W faktach po faktach L. Miller, powiedział, że z terrorystami trzeba walczyć torturami. Miejmy nadzieję, że kiedyś on i consortes zostaną rozliczeni w tym samym miejscu i w ten sam sposób.
 • 2014-01-25 15:53 | zet

  Re:straszny! dziadunio

  "W faktach po faktach L. Miller, powiedział, że z terrorystami trzeba walczyć torturami."

  Podobno jego idolem był Ławrientij Beria. Wrogów ludu,dzisiaj zwanych terrorystami też torturował.
 • 2014-01-27 12:28 | camel

  Re:straszny! dziadunio

  > Miejmy nadzieję, że kiedyś on i consortes zostaną rozliczeni w tym samym miejscu i w ten sam sposób. (….)

  Dlaczego chciałbyś tortur dla Millera? To karierowicz ale w gruncie reczy ostatni w miarę rozsądny premier. Po nim już tylko zjazd w dół. A poza tym wytłumacz mi proszę, skąd względy dla terrorystów? Zabici przez nich ludzie to tylko pył historii, zaś sami zabójcy zasługują na szacunek i ochronę?

  Na czym polega wymowa tytułu postu? "Straszny", potem wykrzyknik a następnie "Dziadunio"… To jakaś nowa forma ekspresji?
 • 2014-01-27 12:47 | tymon3

  Re:straszny! dziadunio

  Ale to raczej informacje pewne?

  -------------------
  czarter Mazury
  psychoterapeuta Warszawa