Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabójcze kolejki do leczenia raka [W najnowszej POLITYCE]

(3)
Część onkologów uważa, że kolejki do leczenia raka znikną wraz ze zniesieniem limitów finansowych ograniczających liczbę świadczeń medycznych. Inni są przekonani, że po ich zniesieniu będzie jeszcze gorzej. Bo na dodatkowych pieniądzach rozrosną się patologiczne części systemu.
 • 2014-02-05 09:15 | JanuszK

  kolejki dla wszystkich?

  Wydaje się że rak leczony jest skutecznie. Przynajmniej takie wnioski można wysunąć na podstawie szeroko opisywanych, a zakończonych happy endem, historii różnych celebrytów zmagających się z tą chorobą. Nikt nie wspominał o kolejkach. A może nie wszyscy w kolejkach muszą stać? Ktoś z dziennikarzy odważy się sprawdzić jak to się dzieje że kolejki nie są przeszkodą w leczeniu niektórych ludzi skoro kolejki ponoć są utrapieniem? To są czy nie są i dla kogo?
 • 2014-02-05 09:24 | axiom1

  Brakuje jakichkolwiek programow zdrowego sposobu zycia.

  To wynik braku demokracji i partyjnego nepotyzmu.

  Za co Arlukowicz jest ministrem zdrowia ??? Za przysluge w komisji hazadrowej.

  Dyktator Tusk swa osoba ustala dozwolony poziom intelektu na kazdym szczeblu zarzadzania krajem. W sluzbie zdrowia rowniez.

  Swiatowa Organizacja Zdrowoa oznajmia ze az 50% zachorowan na raka mozna zapobiec przez poprawny styl zycia. Jest to obce ministrowi zdrowia. W Polsce nie ma zadnych programow zapobiegawczych.

  Alkochol, slodycze, niska jakosc zywnosci, mikrofalowki, komorki, bezkablowe polaczenia i natowskie radary powoduja raka. (i inne choroby) Czas rozpoznac i zapobiegac.

  Polacy placa straszliwa cene za tepote wladzy.
 • 2014-02-05 15:16 | herbapol

  Re:axiom1

  Zapomniałeś dodać,że winne są także atomy i nawozy sztuczne.