Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego jesteśmy niezadowoleni z własnego wyglądu?

(3)
Rozmowa z prof. Katarzyną Schier o odchudzających się ciężarnych, o uzależnionych od siłowni, o niezadowolonych z siebie 11-latkach oraz myleniu rzeczywistości z iluzjami.
 • 2014-02-23 10:20 | ptaszynka

  Bardzo mądry i interesujący wywiad. Daje do myślenia. Dziękuję.

  Bardzo mądry i interesujący wywiad. Daje do myślenia. Dziękuję.
 • 2014-03-21 17:36 | wiesiek

  o myleniu rzeczywistości z iluzjami.

  to nie iluzje tylko przemysł rozrywkowy wypełniający głowy, wszczepiający pragnienia zamiast autentycznych pragnień, które zostały dawno wyparte, zabrane przez szkołę jedną i drugą. Na miejsce prawdziwego obrazu świata wchodzi obraz tworzony przez przemysł rozrywkowy. Już dzieci wykorzenione ze swoich prawdziwych pragnień padają jego ofiarą. I tak jest do końca życia. Sztuczne, obce pragnienia zamiast swoich.
 • 2014-03-21 19:10 | wiesiek

  mapowanie więzienia

  narysowała pani bardzo dokładną mapę tego więzienia, niestety nie oznacza to możliwości wyjścia z niego. Jestem bardzo sceptyczny co do realnych możliwości wyjścia z tego więzienia, które za pomocą psychoterapii bardzo dobrze się poznało. Tylko sama psychoterapia zawodzi, nie dysponuje środkami, które realnie mogłyby pomóc pacjentowi. Głód pozostaje niezaspokojony.
  Moim zdaniem olbrzymią możliwość realnego opuszczenia tego więzienia daje psychoterapia połączona z terapią ibogainą. Po 20-u latach psychoterapii mam zamiar zafundować sobie terapię ibogainą. Nie jest tania, kosztuje 2000 Euro i więcej, ale znając relacje wyleczonych ludzi wiem, że jest to rzeczywiście life changing experience. Opłaca się wydać te pieniądze, żeby uratować sobie życie.