Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SIKORSKI GROZIŁ OPOZYCJI - ŚWIĘTE OBURZENIE W PiS

(1)
2014-02-23 12:54 | black jack
Wiele lat temu, za studenckich czasów, obchodziliśmy andrzejki w restauracji na peryferiach Krakowa. W trakcie tańców doszło do konfliktu z szalejącym i roztrącającym wszystkich na parkiecie osiłkiem. W powietrzu wisiała bójka. Wtedy podszedł do mnie kolega i powiedział: ODPUŚĆ BO ZA CHWILĘ MOŻESZ MIEĆ OBITĄ MORDĘ. W kącie właśnie grupa gangsterów zmawiała się, jak nam (mi) spuścić łomot. Kolega wziął flaszkę i poszedł załagodzić sytuację - zawarty został pokój, dzięki któremu mogliśmy spokojnie bawić się do rana, choć chwilę wcześniej mord wisiał w powietrzu.
Przytaczam tą anegdotkę dla zilustrowania sytuacji jaka zaistniała przy podpisywaniu porozumienia na Ukrainie pomiędzy opozycją, a Janukowyczem i słów Ministra Sikorskiego do będących w radykalnych nastrojach deputowanych - "JAK NIE PODPISZECIE POROZUMIENIA TO ZA CHWILĘ WSZYSCY MOŻECIE BYĆ MARTWI.
W PiS święte oburzenie: - jak Sikorski śmiał grozić ukraińskiej opozycji - mam nadzieję, że nikt nie da się złapać na te szkodliwe brednie.