Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CZY KTOŚ NIE POWINIEN WLEŹĆ POD STÓŁ I ODSZCZEKAĆ ???

(1)
2014-03-02 09:23 | black jack
Tak sobie myślę, czy w związku z aktualną sytuacją na Ukrainie paru gości z PiS nie powinno czegoś odszczekać - przecież Sikorski miał rację - umowa z Janukowyczem i potem stopniowe odbieranie mu władzy, aż do postawienia go przed sądem, była znacznie bardziej bezpieczną drogą.
Groźba, że "wszyscy będą martwi" nabrała całkiem realnych kształtów, tyle że ilość tych potencjalnych "wszystkich" znacznie się zwiększyła. Szczęście, że u władzy w Polsce i w Europie nie ma jakichś ocipiałych oszołomów - cała nadzieja w dyplomacji. Módlmy się, by nikomu nie puściły nerwy... tylko debil rzuca się na wściekłego psa z gołymi rękami, czy nie lepiej poczekać, aż sam zdechnie, albo przyjedzie weterynarz i go uśpi ???